N, 30.03.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 1. veebruar: Ambur elab rohkem teiste kui enda elu, Kaljukits peab tegema mõttetööd

1. veebruar: Ambur elab rohkem teiste kui enda elu, Kaljukits peab tegema mõttetööd
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: shutterstock.com

Mõnusat veebruari algust! 

JÄÄR

Oled ehk veidike õrn ja tundlik. Mingid ammused teemad tõusevad pinnale, tekitades kas heldimust või meelehärmi.

SÕNN

Oled harjunud oma tegelikku arvamust paljude eest varjama, ehk mõnikord valetamagi. Täna tasuks aga vägagi otsekohene olla.

KAKSIKUD

Praegu toob edu mängimine lahtiste kaartidega, selja taga sosistamine ning luiskamine tuleb kergesti ilmsiks ja tekitab usaldamatust.

VÄHK

Püüa tööl konkreetne olla ning ära lase enda õlule veeretada ülesandeid, mille täitmise eest peaks vastutama hoopiski keegi teine.

LÕVI

On mõningane oht, et vanad tervisehädad annavad endast taas märku. Seetõttu pead enda eest väga hästi, suure armastusega hoolitsema.

NEITSI

Hirmus aktiivsed inimesed sinu ümber mõjuvad kuidagi väsitavalt. Sa ei saa muuta neid, enda suhtumist aga küll.

KAALUD

Julge pealehakkamine pidavat olema pool võitu. Sina oledki millegagi edukalt alustanud, aga miks sa nüüd kahtled ja loobumismõtteid mõlgutad?

SKORPION

Märka kõiki oma edusamme, kiida end nende eest ja mine edasi! Ära lase väikestel tagasilöökidel oma tuju rikkuda.

AMBUR

Oled hea ja mõistev sõber, ehk üleliiagi – elad rohkem teiste kui enda elu, oled nende probleemide pärast närvis rohkemgi kui nemad ise.

KALJUKITS

Pead tegema mõttetööd ja oma seisukohti kaitsma. Ära võta liiga kaua hoogu, kui juba vaidluseks kisub, seisa kohe enda eest.

VEEVALAJA

Püüa võtta inimesi sellistena nagu nad on. Ole enda vastu aus, ja kui saad, ära suhtle inimestega, kellega ei ole mingit klappi.

KALAD

Et pingetega edukalt hakkama saada, peaksid end füüsiliselt pingutama. Kõige parem on ilmast hoolimata sportida värskes õhus.

Märksõnad
Tagasi üles