T, 31.01.2023

Horoskoop

Jäär
21. märts - 19. aprill

Töö ja raha valdkonnas tuleb ohje kindlakäeliselt hoida. Võimalikud on üllatuslikud muudatused. Pööra need enda kasuks!

Sõnn
20. aprill - 20. mai

Energiatase on kõrge, sa ei malda paigal olla – valdab kihk tegutseda ning ka teisi tegevusse kaasata. Sul on nutikust äriasjade ajamiseks.

Kaksikud
21. mai - 20. juuni

Sul tekib kontakte, ent jututeemad kipuvad pealiskaudseks jääma. Praegu sõlmitud kokkulepped tuleb täpselt paberile panna.

Vähk
21. juuni - 22. juuli

Tunned end löögijõulisena. Tahad teha otsustavaid samme, mingid asjad lõplikult paika panna või siis vastased täiega rivist välja lüüa.

Lõvi
23. juuli - 22. august

Töökohas võib toimuda ümberkorraldusi, millega kaasa minemine nõuab sinult tasakaalukust, paindlikkust ja kannatlikkust.

Neitsi
23. august - 22. september

Igapäevases asjaajamises trehvad kokku inimestega, kes saavad sulle toeks olla. Sul tuleb nendega aktiivselt suhtlust arendada.

Kaalud
23. september - 22. oktoober

Tahaksid kõigiga hea läbisaamise nimel probleemidest mööda vaadata, aga see ei õnnestu. Kui teistel on vaja asju klaarida, tõmmatakse sind kaasa.

Skorpion
23. oktoober - 21. november

Sul on kasu varasematest kogemustest. Need on sind tublisti targemaks ja tugevamaks teinud, tänu neile näed paremini oma kohta maailmas.

Ambur
22. november - 21. detsember

Armuasjad võivad edeneda kenasti ja harmooniliselt. Suudad olla taktitundeline ja meeldiv suhtleja, millega äratad partneris usaldust.

Kaljukits
22. detsember - 19. jaanuar

Pole kindel, kas saad ise otsustada, mida muuta – ohjad võivad olla hoopis kellegi teise käes. Kaval koostööoskus on oluline.

Veevalaja
20. jaanuar - 18. veebruar

Sind võib vallata tunne, et tuleb nüüd ja kohe tegutseda ning endast parim anda, sest muidu lipsavad head võimalused käest.

Kalad
19. veebruar - 20. märts

Ehkki tooni annab lõbu ja lustlikkus, on varitsemas oht, et sinu vanad saladused võivad päevavalgele tulla ja pahandusi põhjustada.

Tagasi üles