Horoskoop

Jäär
21. märts - 19. aprill

Läbisaamine teiste inimestega on hea, koostöö sujub suurepäraselt ja varem takistatud olnud tegevused annab nüüd käima lükata.

Sõnn
20. aprill - 20. mai

Sinu enesedistsipliin on kõrge, lähened oma tegevusele plaanipäraselt ja loogiliselt. Suudad ka teisi toetada, suunata, julgustada ja juhtida.

Kaksikud
21. mai - 20. juuni

Saad tegeleda asjadega, mida on tore teha. Sinu kõrval on inimesed, kes oskavad elu optimistlikult ja vajadusel ka huumoriga võtta.

Vähk
21. juuni - 22. juuli

Võta oma kapid-sahtlid ette ning tee neis põhjalik puhastustöö. Kõik, mis vana ja ebavajalik, võib rahumeeli prügikasti rännata.

Lõvi
23. juuli - 22. august

Kui sulle armas inimene viibib kuskil eemal, võiksid täna temaga ühendust võtta. Helista lihtsalt selleks, et tema häält kuulda.

Neitsi
23. august - 22. september

Sul tasub tegeleda koduse olukorra parandamisega. Samuti on sobiv aeg pere eelarve üle vaatamiseks ja korrastamiseks.

Kaalud
23. september - 22. oktoober

Sõprade antud soovitusi ei tasuks kinnisilmi usaldada. Nad soovivad küll head, kuid näevad asja kitsalt enda vaatevinklist.

Skorpion
23. oktoober - 21. november

Pole põhjust ennast keerukas olukorras süüdistada – on asjaolusid, mis takistavad edasi liikumist, aga sinu võimuses ei ole neid kõrvaldada.

Ambur
22. november - 21. detsember

Seda, mis sinu sees tegelikult toimub, võid välja näidata vaid parimatele sõpradele. Vastased aga püüdku mõistatada, mida sa plaanid.

Kaljukits
22. detsember - 19. jaanuar

Paistab, et keegi on sind alahinnanud ja näeb nüüd vaeva, et uuesti sinu usaldust ja poolehoidu võita. Ole temaga suuremeelne.

Veevalaja
20. jaanuar - 18. veebruar

Tulevikuvisioonid joonistuvad järjest selgemalt välja. Sa näed mitmesuguseid häid võimalusi oma elu põhjalikuks muutmiseks.

Kalad
19. veebruar - 20. märts

Teed midagi niisugust, milleks sul juba ammu aega pole jätkunud. Võimalik, et võtad ette väljasõidu kuhugi, kus sulle väga meeldib.

Tagasi üles