Kaupluse parklasse sõitnud autojuhti tabas pahameel: teine mees rahulikult sõi, samal ajal kui mina...

Triin Roos
, Elu24 reporter-toimetaja
Copy
Tondi Selveri parkla renoveerimistööd.
Tondi Selveri parkla renoveerimistööd. Foto: Erakogu

Tallinnas Tondi Selveri parklasse sõitnud autojuht jäi hätta sealt välja saamisega. «Poleks sinna sõitnudki oma suure autoga, kui oleks silt väljas olnud, et parkla remondi tõttu suletud,» ütleb mees. «Tööde käigus piiratakse parklat sektsioonide kaupa ning seda võimalikult lühikest aega ja võimalikult väikeses mahus,» selgitab parklat haldava Capfield OÜ esindaja.

Elu24 toimetusega võttis ühendust mees, kes soovis teisipäeval parkida oma auto Tallinnas asuva Tondi Selveri parklasse ja pidi seal ootamatult sooritama keerukaid manöövreid.

«Kui sisse manööverdada, siis pääseb lõpuks kenasse kitsasse «liikluspimesoolde», kus suurema autoga «õnnelikel» parkimiskoha leidjatel võrdlemisi õnnetu on välja manööverdada. Võimalik, et kuskil ilmus ka parkla korrastamise kohta teade, aga juba sissesõidul võiks olla suur kiri, et «parkimisplats suletud», «parkige võimalusel mujale» vms. Saaks ju läbi bensuka otse välja sõita, aga ega seegi sõiduteeks pole mõeldud. Hea, et tööd tehakse, aga infot selle kohta võiks rohkem olla,» räägib ta. 

Tagasi üles