Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Tanja Mihhailova-Saare firma käis ligi 30 000-eurose maksuvõla tõttu maksuametiga kohtus Maksuamet märkas tänavu juulis, et Tanja Mihhailova-Saare osaühing Golden Fox on riigile üle 26 000 euro võlgu. Lauljanna andis seepeale maksuameti kohtusse, kuna tema arvates oli võlg nii suur, et selle tasumine tõmbaks ettevõttele vee peale. Üllatuslikult selgus kohtus, et võlg oli Mihhailova-Saare teadmata juba makstud ning muusik polnud kümnete tuhandete eurode kadumist tähelegi pannud.
Suur lugu
TÄISPIKK INTERVJUU ⟩ Loe Katrin Lusti vestlust tüdrukuid tapnud vabakäiguvangi Vassili Otškalenkoga Selle nädala «Kuuuurija» erisaates tuli juttu 1990ndate alguses Haapsalu linna hirmu all hoidnud mõrvarist Vassili Otškalenkost, kes kohalikke tüdrukuid vägistas ja tappis. Praegu on Otškalenko vabakäiguvang: käib päeval Tallinnas tööl ja naaseb ööseks vanglasse. «Kuuuurija» saatejuht ja Elu24 peatoimetaja Katrin Lust kohtus Tallinna ühistranspordis Otškalenkoga isiklikult. Siin on Lusti täispikk tekstiformaadis intervjuu Otškalenkoga, kes tekitab taas Haapsalu linnaelanikes õudu.
TÄISPIKK INTERVJUU ⟩ Vassili Otškalenko üle kuulanud staažikas korrakaitsja: ta on kindlasti minu karjääri kõige võikam kurjategija Pea 30 aastat tagasi pedofiilist mõrvari Vassili Otškalenko pärast kinnipidamist esimesena üle kuulanud politseinik Arnold Juhans nentis esmaspäevases «Kuuuurija» saates, et Otškalenko on kõige võikam kurjategija, kellega ta on oma pika karjääri jooksul kokku puutunud. Samuti rääkis Juhans sellest, kuidas Otškalenko ema ja naine üritasid politseiuurimist takistada.
Haapsalu linn elab taas läbi 30 aasta tagust terrorit: pedofiilist mõrtsukas ütleb, et paanika on mõttetu (2) 1990ndate alguses hoidis Haapsalu linna hirmu all mõrvar Vassili Otškalenko, kes kohalikke tüdrukuid vägistas ja tappis. Nüüd jalutab ta vabakäiguvangina taas ringi. See on 30 aasta tagused haavad lahti kiskunud ning kohalik kogukond on hirmul. Esmaspäevases «Kuuuurija» erisaates rääkisid kohalikud elanikud, jõhkardi ohvrid, endised politseinikud ning Otškalenko lähedased ja mees isegi hirmust, mis on taas Haapsalu linna vallutanud.