Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Superstaaridest on finalistide lemmik Ott Lepland

Ott Lepland 2009. aasta sügisel

FOTO: TV3

«Eesti otsib superstaari» nelja varasema võitja seast hindavad tänavused finalistid kõige enam Ott Leplandi, napilt teiseks lemmikuks jääb Liis Lemsalu.

Ott Leplandi mainib lemmik-superstaarina lausa kuus finalisti. Esile tõstetakse tema lauluhäält, enesekindlust, sümpaatset olekut ning tõsiasja, et Ott lihtsalt teeb ja võidab. Üks finalistidest lisab, et Leplandi stiil sarnaneb muusikaga, mida ta ka ise viljeleb, kuigi paar nüanssi on erinevad.

Oti kõrval vaimustutakse ka Liis Lemsalust, keda peetakse andekaks, eriliseks ning kelle lauluvalikut staarikarusselli ajast meenutatakse tänaseni hea sõnaga.

«Eesti otsib superstaari» viienda hooaja finalistid on Liis Reisner, Elina Born, Anisa Vänikver, Katrin Ruuse, Carl-Philip Madis, Janek Valgepea, Fredi Pärs, Toomas Kolk, Karl-Erik Taukar ja Rasmus Rändvee.

«Eesti otsib superstaari»  finaalide avapauk antakse TV3 otse-eetris juba eeloleval pühapäeval kell 20.30, kohe pärast superstaarisarja esimest erisaadet.