Katusetrenn – selle suve kuumim trend!

Alates 1. augustist hakkavad Tallinna, Tartu ja Narva parkimismajade katustel toimuma avatud rühmatreeningud

FOTO: www.olevormis.ee

Alates 1. augustist hakkavad Tallinna, Tartu ja Narva parkimismajade katustel toimuma avatud rühmatreeningud, kuhu on oodatud kõik, kellel tahtmist teha tööpäeva keskel paus ja osaleda kuni 40- minutilisel treeningul.

Treeningud toimuvad igal tööpäeval algusega kell 12:00 Tallinna kesklinnas EuroPark’i Rävala parkimismaja katusel, Tartus Emajõe Ärikeskuse katusel ning Narvas Fama keskuse parklas.

Kõikidele treeningutele saab kaasa elada ning kaasa teha otseülekannete vahendusel www.olevormis.ee veebilehel

 

«Katusetrenn on uus suvine trend, mida viivad läbi MyFitness, DanceAct ja Joogaruumi kogenud treenerid ning Füsioteraapiakliiniku füsioterapeut.»

«Trennis osalemiseks tuleb loovutada 1 euro, mis läheb kampaania idee konkursi auhinnafondi.  Kõiki osalejaid ootab Coca-Cola poolt tasuta jook ja autoga tulijatele pakub Europark tasuta parkimise võimalust Rävala parkimismajas ning Tartu Emajõe Ärikeskuse parkimismajas,» rääkis kampaania juht Kätrin Karu.

 

Katusetrennide kolmandal nädalal (13.-17.august) on Rävala parkimismaja lõunased treeningud kombineeritud erinevate terviseteemaliste tegevustega.

Koostöös Eesti Spordimeditsiini klastriga SportEST on treeningutele kaasatud erinevaid spordimeditsiinispetsialiste, kes jagavad sportimisega seotud tervisealaseid nõuandeid ja teevad lihtsamaid tervisekontrolli teste (vererõhu, glükoosi kontroll, jalalaba digiuuring jms).

 

Katusetrennid on üks osa kampaania «Ole vormis!» tegevustest, mille eesmärk on väheliikuvate kontoritöötajate tervislike eluviiside kujundamine.

Kampaaniaga püütakse propageerida puhkepausidel aktiivset liikumist, keskpäevast võimlemist ning teadvustada tervisliku liikumise ja toitumise tasakaalu tähtsust.

 

Kampaania jätkuks toimuvad alates septembrist kontorites tervisepäevad ning leiab aset ideekonkurss «Meie aktiivne kontor».

 
Treeningplaanid ja rohkem infot leiate kampaania kodulehel: www.olevormis.ee

Tagasi üles