Laulja Helen Adamson avastas, miks tal oli aastaid raske ilma süümepiinadeta puhata

Laulja Helen Adamson

FOTO: Madis Sinivee/Eesti Meedia/Scanpix Baltics

Laulja Helen Adamson avastas enda jaoks, miks ta pole suutnud ilma süümepiinadeta puhata. Nüüd ta mõtles selle välja. 

«Ma ei ole alati olnud inimene, kes lihtsalt niisama puhata oskaks. Olen aastaid sellega võidelnud, et oskaksin ilma süümepiinasid tundmata enda jaoks aega võtta,» kirjutas ta Instagramis.

«Nüüd olen hakanud mõistma, miks see varem minu jaoks nii raske oli. Tihtipeale kipub olema nõnda, et inimesed, kel on palju hirme ja pole hea kontakt iseendaga, ei oska ka üksinda olla. Üksi olles kipuvad erinevad hirmud pead tõstma ja lihtsam on teha pidevalt tööd ja hoida end tegevuses, et mitte iseendale otsa vaadata,» avastas ta.

«Kuna olen hakanud oskama ausalt peeglisse vaadata, siis olen hakanud oskama ka iseendaga aega veeta. Nii oma murede, rõõmude kui hirmudega. Ärge unustage: pimedas on kõik kassid hallid,» märkis ta lõpetuseks.

View this post on Instagram

Ma ei ole alati olnud inimene kes lihtsalt niisama puhata oskaks. Olen aastaid sellega võidelnud, et oskaksin ilma süümepiinasid tundmata enda jaoks aega võtta. ☆ Nüüd olen hakanud mõistma miks see varem minu jaoks nii raske oli. Tihtipeale kipub olema nõnda, et inimesed kel on palju hirme ja pole hea kontakt iseendaga, ei oska ka üksinda olla. ☆ Üksi olles kipuvad erinevad hirmud pead tõstma ja lihtsam on teha pidevalt tööd ja hoida end tegevuses, et mitte iseendale otsa vaadata. ☆ Kuna olen hakanud oskama ausalt peeglisse vaadata, siis olen hakanud oskama ka iseendaga aega veeta. Nii oma murede, rõõmude, kui hirmudega. Ärge unustage pimedas on kõik kassid hallid 😊 #wowyager #puhkus #vacation

A post shared by Helen Adamson (@helenadamson) on

Tagasi üles