Galerii: Kriss Sooniku eriliselt särav jõulukollektsioon nüüd kohal!

Kriss Soonikul on spetsiaalselt jõuludeks valminud limited edition kollektsioon.

FOTO: Sandra Palm

Jõuluajale kohaselt on erikollektsioonis kuldsed ja hõbedased sädelevad trippidega topid, püksid ja pesukomplektid. Tagasi on ka ideaalselt kingituseks sobivad veluurist pitstiibadega hommikumantlid. Sel korral kolmes värvis - punased, tumesinised ja mustad.

FOTO: Sandra Palm

Brändile omaselt on valminud ka spetsiaalne pildiseeria, mille nimeks "Be a dazzling disco ball in a lounge full of lightbulbs" ehk tõlkes: “Sära nagu diskopall tavaliste lampide hulgas".

FOTO: Sandra Palm

Fotograaf Sandra Palm tabas kõige mängulisemad hetked just pühade tähistamiseks. 

FOTO: Sandra Palm

Eestisse jõudis Kriss Soonik Loungerie alles 2011 aasta sügisel, kui seda hakkas esindama pesupood Ulakas Kaunitar.

FOTO: Sandra Palm

Kriss Soonik Loungerie bränd ja selle arendamine sai alguse pea seitse aastat tagasi. Kriss Sooniku disainpesu eripära on see, et enamus sellest on kantav ka ülerõivastena - lingerie e. aluspesu + loungewear e. sohva- ja ööriided moodustavad kokku "loungerie".

FOTO: Sandra Palm

Brändi üks märksõnu kvaliteetsed kangad ja erilised detailid- kuldsed logoga nööbid, tripid ja muud detailid.

FOTO: AFP / Scanpix

Kogu Kriss Sooniku looming toodetakse Eestis. Brändi leiab viieteistkümnest riigist, eksootilisematest kohtadest näiteks Saudi- Araabia ja Jaapan. Brändi kohta on artiklid ilmunud moeajakirjades Vogue, ELLE, GQ, Cosmopolitan ja Style.com

FOTO: Jaanar Nikker

Ulakas Kaunitar on vallatu pesupood modernsele naisele, mis Eesti turul tegutsenud juba neli aastat.

Poe eesmärk on  tuua naiste seksuaalsus kapist välja pakkudes naistelt naistele seksikaid tooteid- pesu, sukad, korsetid, aksessuaarid, massaaziõlid ja stimuleerijad ning stiilsed mänguasjad

Lisaks on Ulaka Kaunitari menüüsse lisandunud teistsugused võimalused nagu G-punkti koolitus ja  Tüdrukuteõhtu tähistamine, koos vallatu tuuriga kaupluses Ulakas Kaunitar. 

FOTO: Sandra Palm

Kriss Sooniku kollektsioon on saadaval alates TÄNASEST butiigis Ulakas Kaunitar. 

Tagasi üles