Moekuulutajal on peomõtted peas

FOTO: Maiken Staak

Juba sel reedel ja laupäeval, 16. ja 17. oktoobril, toimub Tartu Kaubamaja keskuses Moekuulutaja üritus, mis on rõõmsalt peohõnguline. Keskus tähistab suurejooneliselt oma 10. juubelit koos uue hooaja stiilsete moe-show´de, meeleoluka muusika ja eriliste etteastetega.

Taas on Moekuulutaja laval värskeim ja trendikam algava hooaja mood nii naistele, meestele kui ka lastele.

Moeetenduste põneva valiku on kokku pannud stilistid Britta Laumets, Kirsi Altjõe ning Liis Plato. Tõeliselt erilise koosluse toob lavale stilist Piret Vapajeva, kelle show fookuses on efektsed peakatted sellistelt tuntud tegijatelt nagu Liisi Eesmaa, Piret Ilves, Ülle Pohjanheimo, Tanel Veenre, Britt Samoson ja paljud teised.

Muusikalist naudingut pakub kuulajatele Vanemuise Big Band Tartu ning solistidena astuvad üles Gerli Padar ja Kristjan Ilumäe. Gerli on muusikalist kogemust ammutanud mitmest valdkonnast − Vanemuise teatri muusikalilavalt kuni Eurovisioonini. Kristjan on tõusev täht Eesti jazzitaevas – tal on diplomid Georg Otsa nimelisest muusikakoolist ja Viljandi kultuuriakadeemiast ning hetkel tudeerib ta Amsterdami konservatooriumis.

Moekuulutaja laval kõlavad Sinatra ja Fitzgeraldi tuntuimad hitid, sekka loomulikult ka muid teoseid.

Moekuulutaja päevajuhtideks on armastatud näitlejanna Inga Lunge ning meelelahutaja Tauri Tallermaa.

Moekuulutaja ajakava 

Reede, 16. oktoober

16.00 Naiste ja meeste sügistrendide moeetendus (stilist Britta Laumets)

16.30 Vanemuise Big Band

17.00 Lastemoe etendus (stilist Kirsi Altjõe)

17.30 Vanemuise Big Band

18.00 Kaubamaja moeetendus (stilist Liis Plato)

Laupäev, 17. oktoober

11.00 Lastemoe etendus (stilist Kirsi Altjõe)

11.30 Vanemuise Big Band

12.00 Naiste ja meeste sügistrendide moeetendus (stilist Britta Laumets)

12.30 Vanemuise Big Band

13.00 Kaubamaja moeetendus (stilist Liis Plato)

13.30 Vanemuise Big Band

14.00 Moeetendus “Peomõtted peas!” (stilist Piret Vapajeva)

Kõige värskemad meigitrendid toob teieni Max Factori peajumestuskunstnik Katrin Sangla, soengunõu jagab Wella Professionals ning uutest lõhnatrendidest räägib Helen Merila. Traditsiooniliselt leiab moeetenduste vahepeal aset ka palju mänge ja loosimisi.

Juba 12. oktoobrist algab ka suurejooneline juubelikampaania, mis kestab kuni 1. novembrini.

Ostes Tartu Kaubamaja keskuse poodidest (v.a Kaubamaja Toidumaailm) vähemalt 30€ eest, saab kaasa kupongi, mis osaleb eksklusiivses juubeliloosis. Igal nädalal loositakse välja väärtuslikke auhindu erinevatelt keskuse poodidelt.

Lisaks lennutatakse üks õnnelik võitja koos kaaslasega detsembris jõulusäras Pariisi. Vaheloosimised toimuvad 19. oktoobril ja 26. oktoobril. Reis kahele Pariisi loositakse välja 2. novembril. Vaata lisainfot tartukaubamaja.ee.

Tagasi üles