Embassy of Fashioni moeetendus Kultuurikatlas - Riina Põldroos

30. aprillil muutus vast renoveeritud Kultuurikatel virmaliste värviliseks moelavaks, kus Embassy of Fashion disainerid Riina Põldroos, Ketlin Bachmann ja Aldo Järvsoo  tõid särava seltskonnani oma autorikollektsioonid efektses moevaatemängus Aurora Borealis.

FOTO: Tiit Mõtus

Ootusäreva publikuni jõudsid tervelt 100 käsitööna valminud pidulikku komplekti paljude auhindadega pärjatud moekunstnikelt ning rahvusvaheliselt tuntud ehtekunstniku Tanel Veenre värske kevadsuvine ehtekollektsioon.

FOTO: Tiit Mõtus

Riina Põldroosi kevadsuviselt õhkõrnadest siidkleitidest kumas 30-ndate naiselikku glamuuri ja artdeco vaimu. 

Virmalistena voogavad ja lendlevad materjalid, pehmelt pastelne värvigamma, pikad siidiga kaetud nööbiread ja efektsed origamimotiivid on vaid mõned tema kollektsiooni iseloomustavatest märksõnadest.

FOTO: Tiit Mõtus

Esmakordselt olid Riina kollektsiooni lisandunud käsitsi valmistatud nahast käekotid, mis väikeste ja glamuursetena sobivad ideaalselt kleite täiendama.

Embassy of Fashion ootab moehuvilisi külla oma ateljee värskelt renoveeritud ja avaramatesse ruumidesse juba tuttavas Tatari 6 majas, kus kogu laval nähtu on alates  4. maist ka kõigile proovimiseks väljas. Ateljeepood on avatud igal tööpäeval kell 10-18.

FOTO: Tiit Mõtus

Etendust esitles peasponsor Colonna Kinnisvara ning toetasid Porsche ja Auto 100. Kauni naha saladusi jagas Mary Cohr nahahooldussari ning jookidega kostitasid MUMM šampanja ja Absolut. Modellide juuksed tegi kauniks Goldwell ja meigi eest hoolitses Glo Minerals.

Sündmust korraldas Stiilikanal. Etenduse vaheaegadel näidatud kollektsioonist inspireeritud moefilmid oli valmistanud spetsiaalselt selle ürituse tarbeks Portugali fimikunstnik Luís Braula Reis.

Vaata pildigaleriid!

Tagasi üles