N, 29.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Superstaariks pürgijad lähevad jõulutuurile

Andris Tammela
, 24tundi tegevtoimetaja
Superstaariks pürgijad lähevad jõulutuurile
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
"Eesti otsib superstaari" neljas finaalsaade.
"Eesti otsib superstaari" neljas finaalsaade. Foto: Oliver Rõõmus

Tänavuse teleshow "Eesti otsib superstaari" finalistid Ott Lepland, Marten Kuningas, Birgit Varjun, Getter Jaani ja Jaanus Saago osalevad koos Birgit Õigemeele, Tanel Padari ja Tallinna Poistekooriga kontserdisarja "Jõulupuudutus" kontsertidel.


"Mul on suur au sellest kontsertturneest osa võtta," ütles Ott Lepland, kellele jõulud on väga südamelähedane püha. "Ühel laval esinemine nii professionaalsete lauljate ja muusikutega on väga inspireeriv. See on ainus aeg aastas, kus kogu pere Hiiumaal kokku saab. Traditsiooni kohaselt toome tuppa suure kuuse, jagame kingitusi, laulame ja loeme luuletusi. Eriliseks teeb aga jõulud just soe tunne, mis hinge poeb, kui kogu pere koos."

Sangastest pärit Birgit Varjun tunnistas, et jõule ootab temagi.

"Nagu väike laps jätan juba varakult kodus kapinurkadele kirjakesi oma kingisoovidega," rääkis Birgit. "Tänavused jõulud teeb minu jaoks eriliseks seegi, et kui tavaliselt olen jõulukontsertidel publiku hulgas, siis nüüd avanes mul võimalus ise laval laulda."

Tänavuses TV3 shows "Eesti otsib superstaari" viie parema hulka jõudnud Jaanus Saago kinnitusel ootab ta suure ootusärevusega kõiki kontserte, eriti aga esinemist koduvalla publiku ees Viljandis Pauluse kirikus.

"Eks kodupubliku ees lauldes on ikka ka ärevus suurem. Loodan aga kontserdil näha kõiki mulke, kes mulle saates pöialt hoidsid," märkis Saago.

Birgit Õigemeel kiitis otsust tänavused superstaariks pürgijad kontserdile kaasata.

"See tundub igati loogiline: minu karjäär sai ju alguse samast saatest ja Tanel on sel hooajal saatejuhi rollis. Esimesed proovid koos kõikide osalejatega on seljataga ja võin julgelt öelda, et tuleb väga südamlik ja meeleolukas kontsert," nentis Õigemeel.

Kontserdid "Jõulupuudutus" toimuvad:
11. detsembril Haljala kirikus
12. detsembril Tallinna Kaarli kirikus
14. detsembril Pärnu Eliisabeti kirikus
15. detsembril Viljandi Pauluse kirikus
16. detsembril Hageri kirikus
17. detsembril Tartu Jaani kirikus
19. detsembril Kuusalu kirikus
23. detsembril Tori kirikus

Märksõnad
Tagasi üles