Kaia Kanepil on tervis korras, tuju hea ja serv purustab

Elu24
Kaia Kanepi treeningul.
Kaia Kanepi treeningul. Foto: Arno Saar / Õhtuleht

«Tervis on täiesti korras, jalad ei tee vähimatki valu, saan mängida ja ka treenida kaks korda päevas,» kuulutas pärast vigastusepausi Korea turniiril kindla võiduga veerandfinaali jõudnud Kaia Kanepi.

Kolme ja poole kuu pikkust pausi poleks justkui olnudki, Kanepi näitab Koreas parimate päevade tennist. Poole miljoni dollarilise auhinnafondiga turniiril Seoulis purustas ta teises ringis elegantselt Kasahstani esindava venelanna Galina Voskobojeva, maailma edetabeli 68. numbri 6:2, 6:2. Matš kestis kuus minutit üle tunni, vahendab Õhtuleht.

Kanepi ei andnud vastasele vähimatki võimalust, surus oma mängu peale nii pallingu kui tõrjegeimides.

Kusjuures Kanepi serv - esimese pallingu õnnestumisprotsent 68 - oli purustav vaatamata sellele, et: «Keerutava tuule tõttu ei servinud tugevalt, vaid üritasin pallile rohkem vinti sisse keerata.»

Veerandfinaalis läheb Kanepi kokku hollandlanna Kiki Bertensiga (WTA 63.).