Anti-Flag jätab laulja vigastuse tõttu ära Tallinna kontserdi

Justin Sane ansamblist Anti-Flag

FOTO: AFP / Scanpix

16. märtsil Tallinna rokiklubis Tapper toimuma pidanud Anti-Flagi kontsert on tühistatud - kolmapäevase esinemise ajal Norwichis lavalt rahva sekka tehtud hüpe lõppes bändi laulja Justin Sane'i jaoks rangluu murruga ning bänd oli sunnitud tühistama kogu ülejäänud turnee Baltikumis, Soomes ja Venemaal.

Justin Sane ansamblist Anti-Flag

FOTO: AFP / Scanpix

«Täna murdis Justin Norwichis rangluu,» teatas bänd oma kodulehel.

«Rahva seas läks rüseluseks, Justin sukeldus pea ees lavalt inimeste sekka ning sai maandumisel viga. Nii kahju kui see ka pole, peame me ülejäänud tuuri Soomes, Eestis, Lätis ja Venemaal tühistama. Südamlikult teie, Anti-Flag.»

16. märtsi kontserdi piletid hinnaga 295 krooni ostetakse tagasi järgmistes Piletilevi müügipunktides:

Tartu Lõunakeskus, Maksimarketi infos; Pärnus Port Artur I ja II; Jõhvi Selveris, infos; Tallinn Viru Keskuse piletilevi kassa; Viljandi Selver, info; Paide Maksimarket, infolett; Piletilevi internetipoest ostetud sebrapiletid ostetakse tagasi läbi Piletilevi kontori.

250-kroonised sooduspiletid ostetakse tagasi Tallinnas kaupluses Lasering (Pärnu mnt. 38).

Anti-Flagi fännidele, kes soovivad ostetud pileti eest siiski kontsertelamust saada, tagab klubi Tapper pileti alusel sissepääsu 7. märtsil toimuvale Apoptygma Berzerki ja Mortiisi kontserdile või 27. märtsi kontserdile, mil Tapperis astuvad üles Protest the Hero, The Chariot ja The Human Abstract.

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje

Loe ka neid

Tagasi üles