Viljandimaa sport 23. veebruarist 1. märtsini

Laupäeval ja pühapäeval peetakse maagümnaasiumis Eesti saalihoki meistrivõistluste kohtumisi.

FOTO: Elmo Riig/SAKALA

ESMASPÄEV, 23. veebruar

Kergejõustik. Kell 15 algab Viljandis Paalalinna viilhallis noortevõistlus.


TEISIPÄEV, 24. veebruar

Suusatamine. Kell 11 algavad Holstre-Polli tervisekeskuses Eesti veteranide murdmaasuusatamise meistrivõistlused klassikalises sõidutehnikas. Kell 15 algavad sealsamas meistrivõistluste sõidud vabatehnikas.


Kergejõustik. Kell 12 antakse Päri spordihoone juures vastupidavusalade klubi Staier talvejooksu start. Võistluse distants on 10,3 kilomeetrit.

KOLMAPÄEV, 25. veebruar

Korvpall. Kell 9 algab Viljandi spordihoones maakonna kuuenda kuni üheksanda klassi noormeeste rahvaliiga korvpalliturniir.

Suusatamine. Kell 16 algavad Holstre-Polli tervisekeskuses maakonna murdmaasuusatamise meistrivõistlused. Kolmandal etapil on kavas lühemad distantsid vabas sõidutehnikas. Osalejate registreerimine algab kell 15 võistluspaigas.

REEDE, 27. veebruar

Korvpall. Kell 9 algab Viljandi spordihoones maapõhikoolide klasside noormeeste korvpalliturniir.

Võrkpall. Kell 19.30 algab Viljandi spordihoones sõpruskohtumine, milles on vastamisi Viljandi Metalli ja Hämenlinna Vanajan RC naiskond

LAUPÄEV, 28. veebruar

Saalihoki. Viljandi maagümnaasiumis mängitakse neli Eesti saalihoki meistrivõistluste kohtumist. Kell 11 on vastamisi teise liiga võistkonnad Tartu ja Pärnu saalihokiklubist, kell 12.45 mängib Viljandi Metalli meeskond teise liiga turniiril Valga Välguga, kell 15 on vastamisi TÜ/Salming ja Saku Fortuuna I naiskond ning kell 17.30 kohtuvad meistriliiga meeskonnad TÜ/Salming ja Tallinna Kalev.

Jõutõstmine. Laupäeval kell 11.30 algavad Viljandis Paalalinna gümnaasiumi jõusaalis maakonna jõutõstmise meistrivõistlused. Osalejate kaalumine algab kell 10.

Rühmvõimlemine. Laupäeval kell 12 leiab Viljandi spordihoones aset Eesti koolispordi liidu võimlemisfestival.

Korvpall. Kõpu spordihoones mängitakse meeste maakondlikul turniiril kolm kohtumist: kell 12 on vastamisi Karksi-Nuia ning Aken ja Uks, kell 13.30 Anttila ja Suure-Jaani II ning kell 15 Paistu ja Algajad.

PÜHAPÄEV, 1. märts

Lauatennis. Kell 10 algab Viljandi spordihoones lautenniseklubi Sakala karikasarja kuues etapp.

Saalihoki. Pühapäeval peetakse maagümnaasiumi spordihoones neli Eesti meistrivõistluste kohtumist. Kell 11 mängivad teise liiga meeskonnad Tartu Valla Torm ja Valga Välk ning kell 13 TÜ/Salmingu ja Jõgeva SK Tähe naiskond. Kell 15.15 kohtuvad esiliiga meeskonnad Ääsmäe ja Jõgeva SK Tähe II ning kell 17 algavas teise liiga turniiri mängus on Viljandi Metalli vastane Tartu saalihokiklubi esindus.

Suusatamine. Kell 12 algavad Holstre-Pollis kümnendad Saho karikavõistlused. Kavas on klassiskalise sõidutehnikaga lühemad võistlusmaad. Osalejate registreerimine algab üks tund enne algust kohapeal.  

Populaarne

Tagasi üles