PÄEVAHOROSKOOP 16. aprill: Vähil on oht kellegagi tülli pöörata, Kaljukitsel võivad olla suhted lähedastega keerulised

Copy
Põlvamaal asuv Issako-Peetri talu, kus kasvavad peamiselt nartsissid. Pilt on illustreeriv.
Põlvamaal asuv Issako-Peetri talu, kus kasvavad peamiselt nartsissid. Pilt on illustreeriv. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Tegusat teisipäeva!

 

JÄÄR

Soov oma tahtmine iga hinna eest läbi suruda võib nüüd pead tõsta. Oled valmis rinda pistma tugevate konkurentidega.

SÕNN

Praegu aset leidvad muutused on miskitpidi selle tulemus, mida oled minevikus teinud. Meenutused aitavad ka lahendusi leida.

KAKSIKUD

Hakkad mõtlema asjade peale, mis varem tundusid sulle ebaolulised. Mingis mõttes näed maailma justkui uue nurga alt.

VÄHK

On oht kellegagi tülli pöörata – sulle näib, et sind ei kohelda õiglaselt. Seda aga valjul häälel välja öeldes vali hoolega sõnu.

LÕVI

Põnev aeg reisimiseks, unustamatud muljed on igal juhul garanteeritud. Pead arvestama, et nii mõnigi asi ei kulge plaanipäraselt.

NEITSI

Probleeme tekib juhul, kui oled sõltuvuses kellegi teise rahakotist. Sul tasub otsida mooduseid, kuidas majanduslikult iseseisvaks saada.

KAALUD

Valitseb vastuolu vana ja äraproovitu ning uuenduste vahel. Ehk oled sunnitud midagi muutma, kuid ei mõista selle otstarbekust.

SKORPION

Saad uut informatsiooni, mis avab sinu silmad küsimustes, mis varem ei tundunud eriti olulised. Mõistad nüüd olukorda paremini.

AMBUR

Öeldakse ju küll, et maitse üle ei vaielda, igaühel on õigus oma arvamusele. Ometi tundub sulle täna, et sina tead täit tõde!

KALJUKITS

Suhted lähedastega võivad olla keerulised, kauges minevikus tekkinud ja ammu unustatud probleemid võivad taas esile tõusta.

VEEVALAJA

Hea meelega osaled koolitusel või õpitoas. Info, mida sealt saad, ei pruugi olla päris selline, nagu eeldasid, aga kasulik on see kindlasti.

KALAD

Kergem on üksinda tegutseda, meeskonnatöö läheb üle kivide ja kändude. Kõigi kaaslaste nõudmistega on võimatu arvestada.

 
Tagasi üles