PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 22. märts: Amburil võivad rahalised tehingud edukalt õnnestuda, Kaljukitsede suhtlus töökaaslastega tiheneb

Copy
Naistepäevalillena eelistatakse tulpi. Pilt on illustreeriv.
Naistepäevalillena eelistatakse tulpi. Pilt on illustreeriv. Foto: Arvo Meeks

Mõnusat neljapäeva!

 

JÄÄR

Sa ei tohi ootamatuid sündmusi karta – võta parem elu kui seiklust, oota põnevusega, millise kingituse uus päev sulle toob.

SÕNN

Sul võib tekkida häid võimalusi. Neid tuleb kasutada, ent see nõuab selget pead – hiljem võid avastada, et kiiruga tehtud otsus polnud õige.

KAKSIKUD

Muutuvad olud mõjutavad rahalist seisu. Kõik ei saa enam vanaviisi jätkuda, pead tegema tarku käike ja seniseid plaane ümber mängima.

VÄHK

Näed uusi võimalusi suhete liinis. Ent praegu ei ole sa just parim inimeste tundja ja võid teiste signaalidest valesti aru saada.

LÕVI

Tahad tegutseda, kindlasti vajad füüsilist koormust – tee siis korralikult sporti või murra teha tööd, mis jõudu nõuab.

NEITSI

Arvestada tuleb sellega, et reaalsustaju pole kõige parem, seega pole mõistlik sõlmida olulisi kokkuleppeid või teha äritehinguid.

KAALUD

Praegu näib olevat häid väljavaateid uute suhete arendamiseks, ent leidub asjaolusid, mida sa kas ei märka või lihtsalt ei taha märgata.

SKORPION

Kiirustada pole mingit mõtet, liigu mõõdukal sammul. Kõike ei ole võimalik kohe saada, tuleb oodata õiget aega.

AMBUR

Rahalised tehingud võivad edukalt õnnestuda – märkad oma võimalusi ja kasutad neid kiiresti, leides käigu pealt nutikaid lahendusi.

KALJUKITS

Sinu suhtlus töökaaslastega tiheneb, mistõttu veedad tööl märksa rohkem aega kui kodus. Jälgi, et isiklikud huvid ei rikuks töist suhtlust.

VEEVALAJA

Ettevaatust rahaasjus! Arvatavasti on sul liiga vähe informatsiooni selleks, et otsuseid teha. Sind püütakse mõjutada.

KALAD 

Jõuline Marss siseneb Kalade märki, andes sulle juurde südikust ja tarmukust. Algamas on aktiivse tegutsemise periood. 

 
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles