PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 18. märts: Vähil kipuvad mõtted laiali valguma, Neitsi ootused armastatud inimesele on kõrged

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Tegusat nädala algust!

 

JÄÄR

Kipud ehk muretsema selliste tööasjade pärast, mis pole väga olulised, jättes tähelepanuta teemad, mis reageerimist vajaksid.

SÕNN

Tekib olukordi, kus sa pole teistega ühel meelel. Ei tasu solvuda ega riidu kiskuda, igaüks näeb maailma erinevalt.

KAKSIKUD

Ära hakka tegutsema enne, kui oled täpselt aru saanud, mida sa tegema pead ning milliste tulemusteni on vaja õhtuks jõuda.

VÄHK

Tänastes vestlustes on sul raske hoida konkreetset joont. Mõtted kipuvad laiali valguma, võid väljenduda emotsionaalselt ja paljusõnaliselt.

LÕVI

Enne raha välja käimist tuleb mõelda! Veelgi parem, kui saad tehingud edasi lükata, sest valitseb oht mingil viisil petta saada.

NEITSI

Sinu ootused armastatud inimesele on kõrged. Millegipärast pead loomulikuks, et ta suudab sinu soove silmist lugeda.

KAALUD

Kui tunned end väsinuna, siis hoidu pingutamast. Kui keha ütleb sulle, et on vaja puhata, siis võta teda kuulda – keha on ju alati aus!

SKORPION

Lapsevanema rollis võid end nõutuna tunda. Teed kõike enda meelest õigesti, ent järeltulijad ei tee sind justkui kuulmagi.

AMBUR

Sul on kas liiga vähe infot või siis on sinuni jõudnud teave ekslik. Enne kui midagi kellelegi edasi räägid, kontrolli faktide paikapidavust.

KALJUKITS

Sa ei saa loota heale mälule – pane olulised kokkulepped kirja, kontrolli üle, kas ka teine osapool asjast samamoodi aru sai.

VEEVALAJA

Mõttes ehitad üles vägeva äriplaani, mis hakkab kiiresti raha sisse tooma. Kui seda aga ellu rakendad, jooksed üsna ruttu ummikusse.

KALAD 

Neptuun on Päikesega aspektis – tunded kipuvad mõistusest üle käima. Võid olla haavatav ning teiste sõnu liigselt südamesse võtta.

 
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles