Räppiv Elina Nechayeva?! «Mul tekib suurepärane võimalus väljuda absoluutselt kõigist raamidest!»

Elu24
Copy
Elina Nechayeva.
Elina Nechayeva. Foto: Kanal 2

19. märtsil saab Kanal 2s avapaugu selle kevade kõige suurem telesõu ja muusikaline võistlussaade «Tähtede täht», kus omavahel hakkavad erinevates muusikažanrites mõõtu võtma kaheksa tuntud Eesti artisti.

Viimased kaks väljakutse vastu võtnud julget artisti on rahvusvahelisi lavalaudu vallutanud Eesti superstaar ja tänavune eurolaulik Alika Milova ning miljonite silmapaaride ees Eurovisioonil esinenud hõbekõri Elina Nechayeva.

Alika Milova sõnul on põnev esitada just neid laule, mis tavapäraselt tema repertuaari ei kuulu. «See on nagu minule tehtud saade,» rõõmustab lauljatar. Ta tõdeb, et veidi hirmu tunneb ta ooperižanri ees. «Loodan, et see tuleb mul enam-vähem välja.»

Alika Milova.
Alika Milova. Foto: Kanal 2

Eesti ooperimaailma suur täht Elina Nechayeva seevastu tunneb hirmu kõikide teiste žanrite ees. «Mul tekib suurepärane võimalus väljuda absoluutselt kõigist raamidest, mis mul üldse olemas on,» räägib lauljatar.

Lisaks Alikale ja Elinale panevad selle kevade suurimas meelelahutussaates oma muusikalised oskused proovile juba varem avaldatud artistid Stefan Airapetjan, Jaagup Tuisk, Synne Valtri, Getter Jaani, Tõnis Sarap ja Peeter Oja. Loe lähemalt siit, siit ja siit

Säravatele tähtedele on abiks unistuste meeskond valdkonna parimatest produtsentidest, muusikutest, treeneritest, koreograafidest ja tantsijatest, et lavale jõuaks tõeliselt ahhetama panevad etteasted.

Tähtede esitusi hakkab kommenteerima kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja terava keelega muusik Mihkel Raud. Žüriid ohjama ja artiste toetama asub alati sõnaosav saatejuht Jüri Butšakov.

Loe rohkem: INTERVJUU 〉 Saatejuht Jüri Butšakov uuest muusikalisest suursõust: sellest tuleb võimas saade

13. ja 14. märtsil toimuvad saate esimesed salvestused, mida on võimalik ka oma silmaga kaema minna. Piletiinfo on kättesaadav Piletilevi vahendusel.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles