Selguvad «Tähtede tähe» kaks järgmist osalejat!

Elu24
Copy
"Tähtede täht"
"Tähtede täht" Foto: Duo Media

Eelmisel nädalal selgusid esimesed saates osalejad: Stefan Airapetjan ja Jaagup Tuisk. Kes on aga järgmised?

«Tähtede täht» toob igal pühapäeval teleekraanile unikaalse kontsertsõu, kus Eestimaa andekaimad lauljad esitavad tuntud meloodiaid ja hitte disko, hard rock'i, hiphopi, jazz'i, kantri, ooperi ja popi lõputust muusikavaramust.

Eelmisel nädalal selgusid esimesed saates osalejad: Stefan Airapetjan ja Jaagup Tuisk. Järgmised kaks staari, kes oma muusikalised oskused proovile panevad, on mitmekülgne laulja Synne Valtri ning suuri lavasid vallutanud andekas Getter Jaani.

Getter räägib, et saates osalemise üle ta pikalt mõtlema ei pidanud. Laulja sõnul on uus saade põnev väljakutse ning annab võimaluse panna end proovile žanrites, milles pole ta varem üles astunud.

Synne ootab eelkõige, et saade pakuks nii osalejatele kui ka televaatajatele suurepärast meelelahutust ning võistluse aspektist ta niivõrd palju ei hooli. «Võistlus võistluseks, kuid me siiski oleme ju kõik lauljad,» ütleb ta. Synne räägib, et kõige rohkem hirmutab teda räppimine. «Mul pole räpi alal absoluutselt kogemust ja see on minu jaoks nii tume maailm,» tunnistab ta.

Tähtede esitusi hakkab kommenteerima kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja terava keelega muusik Mihkel Raud. Žüriid ohjama ja artiste toetama asub alati sõnaosav saatejuht Jüri Butšakov.

Peagi selguvad järgmised neli julget Eesti artisti, kes võtavad mõõtu suures muusikalises jõuproovis, et selgitada välja parimatest parim.

Tagasi üles