«Laulda on ju tore! Iseasi, kas teised selle välja kannatavad.» Peeter Oja üllatab uue väljakutsega

Elu24
Copy
Peeter Oja.
Peeter Oja. Foto: Kanal 2

19. märtsil saab avapaugu selle kevade kõige suurem telesõu ja muusikaline võistlussaade «Tähtede täht», kus omavahel hakkavad mõõtu võtma kaheksa tuntud Eesti artisti. Väljakutse on vastu võtnud ka laulev näitleja Peeter Oja ning uus üllataja muusikamaailmas – Tõnis Sarap.

«Tähtede täht» toob alates 19. märtsist igal pühapäeval teleekraanile unikaalse kontsertsõu, kus andekad Eestimaa lauljad hakkavad omavahel võistlema erinevates muusikažanrites. Säravatele tähtedele on abiks unistuste meeskond valdkonna parimatest produtsentidest, muusikutest, treeneritest, koreograafidest ja tantsijatest, et lavale jõuaks tõeliselt ahhetama panevad etteasted.

Kaheksast julgest artistist on teada juba neli: Stefan Airapetjan, Jaagup Tuisk, Synne Valtri ja Getter Jaani. Loe lähemalt siit ja siit!

Järgmised kaks tähte on üks ja ainus, tõeline hitimees Peeter Oja ning mitmekülgselt andekas noor laulja ja «Reporteri» saatejuht Tõnis Sarap.

Peeter Oja ja Tõnis Sarap.
Peeter Oja ja Tõnis Sarap. Foto: Kanal 2

Peeter räägib, et ta on erinevate žanrite sõber juba lapsest saati ja kuulab kõike alates popist ja lõpetades klassikaga. «Laulda on ju tore. Iseasi, kas teised selle välja kannatavad,» naljatleb ta.

Tõnis ootab eelkõige, et igal pühapäeval oleks üks ilus kontsert. «Ma ei võta seda kui võistlust, vaid pigem kui mängu,» ütleb ta, kuid möönab siiski, et enim hirmutab teda hard rock'i žanr, kuna sellega tal varasem kokkupuude puudub. «Aga nüüd on mul see võimalus,» jääb Tõnis positiivseks.

Tähtede esitusi hakkab kommenteerima kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja terava keelega muusik Mihkel Raud. Žüriid ohjama ja artiste toetama asub alati sõnaosav saatejuht Jüri Butšakov.

Loe rohkem: INTERVJUU 〉 Saatejuht Jüri Butšakov uuest muusikalisest suursõust: sellest tuleb võimas saade

Peagi selguvad viimased kaks tähte, kes löövad kaasa suures muusikalises jõuproovis, et selgitada välja parimatest parim.

«Tähtede täht» alustab Kanal 2s pühapäeval, 19. märtsil.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles