R, 3.02.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 12. jaanuar: Amburil tasub olla tähelepanelikum. Kaksikutel tuleb tegeleda pooleli olevate asjadega

12. jaanuar: Amburil tasub olla tähelepanelikum. Kaksikutel tuleb tegeleda pooleli olevate asjadega
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Hirv lumesajus
Hirv lumesajus Foto: Alastair Marsh Photography / CATERS NEWS / SCANPIX

Ilusat neljapäeva!

JÄÄR

Aeg viib sind kokku inimestega, kes sinust erinevad ja kellest on seetõttu raske aru saada. Teil võib tekkida vaidlusi maailmavaateliste küsimuste üle.

SÕNN

Pea silmas, et ettevaatus on tarkuse ema. Mõtlematu tegutsemine emotsioonide ajel võib viia olukorrani, mida hiljem kahetseda tuleb.

KAKSIKUD 

Tegele pigem pooleliolevate tööde-tegemiste lõpuleviimisega, midagi uut ja suurt pole mõtet alustada. Sul tasub olla iseäranis ettevaatlik.

VÄHK

Ära paiguta raha kahtlastesse ettevõtmistesse. Pole mõtet suulise kokkuleppe alusel mingit tööd enda õlgadele võtta, sõlmi leping.

LÕVI

Võid tunda soovi mõnele inimesele öelda, kui tobe on sinu arvates tema tegevus. Targem on keel hammaste taga hoida, tüli ei paranda olukorda.

NEITSI

Pikka aega varjatud saladused võivad päevavalgele tulla. Ehk tuleb sul aru anda, miks oled pidanud vajalikuks informatsiooni varjul hoida.

KAALUD

Tunned end reipalt ja löögijõulisena, kuid sellega kaasneb oht end üle hinnata. Sporti tehes võib liigne uljus vigastusteni viia.

SKORPION

Suhted lähedastega võivad olla pingelised, kipute üksteisest mööda rääkima. Üksinda nurgas mossitamine ei lahenda probleeme.

AMBUR

Oled ehk midagi suure hooga tegema hakanud, ning selgub, et oled jätnud nii mõnegi tähtsa asjaolu arvesse võtmata.

KALJUKITS

Usud endasse, usud oma võimetesse; halvemal juhul hindad oma võimeid üle. Sulle võidakse pakkuda vastutust nõudvaid ülesandeid.

VEEVALAJA

Sul tuleb harjuda uute asjadega, pead midagi uut juurde õppima. Kuigi oled püüdlik, pole see sinu jaoks praegu kuigi lihtne.

KALAD

Ebakõlade lahendamine kaaslastega on raske, kuna kipud olema põikpäine, kompromissile jõudmine aga eeldaks paindlikkust.

Märksõnad
Tagasi üles