R, 9.12.2022

3 sodiaagimärki, kes eelistavad endast nooremat partnerit

Margit Korbe
, astroloog
3 sodiaagimärki, kes eelistavad endast nooremat partnerit
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Mõne sodiaagimärgi jaoks toimib suhe potentsiaalselt palju paremini, kui naine on mehest noorem. Kas Sina või Su partner kuulub nende hulka?

Kuigi mõned sodiaagimärgid partneri vanusest ei hooli, tõmbab teisi siiski rohkem nooremate partnerite. Siinkohal vaatame mehi, kes tunnevad, et partner võiks olla neist noorem.

Eks tegelikult on selline suundumus ju üsna traditsiooniline ja tavapärane, ent mõned sodiaagimärgid saavad end noorema partneri kõrval tõesti paremini väljendada ning sellel on sügavamad põhjused. Mehed, kes kuuluvad järgmise kolme sodiaagimärgi hulka, on ilmselt ise paremad partnerid, kui kallim on neist noorem.

KAALUD

Kaalud on üks märk, kes jälgib kõige rohkem välimust ning juba ainuüksi sellepärast eelistab ta nooruslikult säravat partnerit. Samuti soovib Kaalud suhtest kergust ning sotsiaalset avatust - palju ühiseid üritusi ja sõpradega kohtumisi. Kaalud ei otsi tingimata suurt hingelist sügavust, sest kõige olulisem on, et suhe toimiks oma lihtsuses ja kerguses. Noorem partner täidab Kaalude jaoks selle ideaali. Ja teadagi, Kaalud igatsevad sisimas ise igavest noorust.

SÕNN

Sõnnile meeldivad võimalikult traditsioonilised suhted ning ta tahab oma partneriga pikalt romantiliselt kurameerida, mis õnnestub paremini endast noorema partneriga. Vanemad partnerid on juba liiga kogenud ja iseteadlikud, et seda pikka mängu kaasa mängida. Sõnnile meeldib ka mõte, et tema õpetab oma partnerile uusi asju ja avab teda uutele kogemustele. Sõnn on teadagi küllaltki kontrolliv märk ja tahab näida partneri silmis väärikas. Ta tahab hoolitseda oma noore kallima eest, nii et too vaataks tema peale alt üles. Samuti võlub Sõnni naise juures süütus ja puhtus.

VÄHK

Vähi tähtkujust mehe olemus on väga hoolitsev ja vanemlik. Tal on vaja teada ja tunda, et ta saab oma kallima eest alati hoolitseda. Talle meeldib isegi partner, kes on veidi klammerduv ja suurte emotsionaalsete vajadustega - see annab Vähile tunde, et ta on oma kallima jaoks väga oluline. Kui partner on temast noorem, saab Vähist mees oma armsama eest parimal viisil hoolitseda. Tal on vaja tunda, et partner vajab teda, ning tema saab oma partnerit maailma eest kaitsta ja hoida.

Märksõnad
Tagasi üles