Valetamise ränk hind: noor juutuuber on kaotanud 24 tunniga ligi kaks miljonit fänni

James Charles mai alguses Met Galal.

FOTO: AFP / Scanpix

James Charles oli veel eelmise nädala lõpus üks tunnustatumaid ja armastatumaid juutuubereid, aga kui tuli välja, et ta on kolleegi kohta valesid levitanud, siis on tema toetus drastiliselt langenud.

19-aastasel YouTube'i ilublogijal oli veel reedel 16 miljonit jälgijat, kuid pühapäeva pärastlõunaks oli see langenud 14 miljoni peale, kirjutab CNN. Praeguseks on number langenud 13,8 miljoni peale ja langeb veelgi.

Aga miks kaotab James Charles niivõrd palju toetajaid? Paistab, et see on tingitud tülist oma kauaaegse mentori ja teise iluguru Tati Westbrookiga. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

A post shared by Tati Westbrook (@glamlifeguru) on

Draama algas aprillis, mil Charles postitas Instagram storysse Sugar Bear Hair toidulisandite reklaami. Aga hiljem tuli välja, et see on Westbrooki enda firma Halo Beauty suur rivaal. Naine süüdistas meest selles, et ta ei toeta teda piisavalt, ja tundis end reedetuna. Charles vabandas hiljem naise ees.

Kuid sellega asjad ei lõppenud. Reedel postitas Westbrook YouTube'i 43 minutilise video, kus ta selgitas selle tüli tagamaid, ja põhjendas, miks ta Charlesiga enam ei suhtle. Videos süüdistab naine Charlesi tema kohta valede levitamises ning ülejäänud ilukogukonnas luiskamise pärast. Westbrook lisas, et Charles olla talle kunagi avaldanud, et soovib heteroseksuaalse kelneriga voodisse minna, ignoreerides sellega kelneri seksuaalsust. James Charles identifitseerib end geimehena. 

Charles vabandas uuesti Westbrooki ja tema abikaasa ees YouTube'is tehtud videos ning kommenteeris ka omaltpoolt naise tehtud avaldusi.

James Charles

FOTO: Neilson Barnard / AFP

«Vabadust Tati ja James Westbrooki ees kõige pärast, mis viimastel nädalatel juhtunud on. Ma olen viimastel aastatel oma karjääris palju vigu teinud, aga ma püüan alati nendest õppida ja areneda. Ma tean, et ma ei ole alati seda kõige paremini teinud. Aga ma olen alati püüdnud,» rääkis James Charles.

Praegu tundub, et Internet on selles tülis Westbrooki poole võtnud. Naine teenib jälgijaid sama kiiresti kui Charles neid kaotab.  

Mõlema juutuuberi tellijate progressi ja regressi on võimalik ka otseülekandes vaadata.

Tagasi üles