Nike

Räppar nublu õde oma vennast: me hoiame üksteisele pöialt, aga me oleme ka konkurendid

Eva-Lotta Kiibus on vend numbluga suur konkurent

FOTO: Kuvatõmmis videost

Eesti räpimaailma suurima tähe nublu õde on samuti oma ala tipp. Eva-Lotta Kiibus ei tegele küll muusikaga, vaid iluuistutamisega ning tuli sellel alal ka Eestri meistriks. Eva-Lotta käis koos oma treeneri Anna Levandiga «Seitsmestes» rääkimas oma tegemistest ja vennast.

Ilmataat on viimastel päevadel talve kõige kaunimat külge näidanud ja laia lund on palju maha sadanud. Nädalavahetusel tõotab seega tulla ideaalne suusa- ja uisuilm ning seetõttu käis «Seitsmeste» stuudios külas Eesti iluuisutamise tulevikulootus Eva-Lotta Kiibus ja legendaarne treener Anna Levandi.

Kui intervjuu esimeses pooles oli juttu neiu tegemistes iluuisutajana, siis ei saanud kuidagi üle ega ümber Eva-Lotta ja tema vend Markkuse ehk nublu sugulusest.

Saatejuht Keili Sükijainen päris, kui väga pere teda tema tegemisest toetab. Eva-Lotta vastas, et väga toetavad, lausa kogu suguvõsa.

Siis küsis Keili, kas vend võiks ehk talle laulu kirjutada, mille abil õde võistelda saaks.

«No siis see räpilugu peab küll selline olema, mis sobiks jää peal uisutamiseks,» vastas neiu.

Eva-Lotta lisas: «Ta toetab mind väga. Õe-venna armastus on siin tugev. Me hoiame üksteisele pöialt. Ja konkurents (on ka).»

Selle peale ütles treener Anna Levandi: «Konkurents on ikka. Kes kellele teeb ära. Kes on number 1 Eestis.» 

Keili märkis, et olukord õde ja venna vahel on praegu lihtne: üks on muusikamaailma number 1 ja teine iluuisutamise number 1.

Kuna Eva-Lotta nooremale õele, kes on nelja-aastane, meeldib samuti iluuisustamine, uuris Keili ega Markkusel pole huvi sama spordiala vastu või on ehk püüdnud koos Evaga uisutada.

«Minuga koos ta ei ole püüdnud koos jääle tulla. Parem jääb oma liistude juurde,» ütles Eva-Lotta naljatades.