Laura Põldvere: kohe on midagi hästi põnevat tulemas!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Laura Põldvere andis teada, et kohe-kohe on midagi põnevat tulemas.

FOTO: Kanal 2/ «Kuldvillak»

Laulja Laura Põldvere andis Instagrami postituses teada, mis inspireeris teda oma tervise eest hoolt kandma ja vihjas, et kohe varsti on midagi hästi põnevat tulemas.

«Gümnaasiumi ajal ütles üks empsi sõbranna mulle, et ma kindlasti paindun väga hästi. Reaalsus oli täpselt vastupidine. Sain sellest mõtteainet, et kas tõesti on võimalik, et ma ei olegi võimeline rohkem painduma? Peale seda hakkasin käima regulaarselt neli korda nädalas trennis ja lõppu pole näha,» kirjutas Laura. 

Ta lisas: «Also... kohe-kohe on midagi hästi põnevat tulemas, niiet hoidke silmad lahti!»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gümnaasiumi ajal ütles üks empsi sõbranna mulle, et ma kindlasti paindun väga hästi. Reaalsus oli täpselt vastupidine. Sain sellest mõtteainet, et kas tõesti on võimalik, et ma ei olegi võimaline rohkem painduma? Peale seda hakkasin käima regulaarselt neli korda nädalas trennis ja lõppu pole näha.💪🏼 Aitäh, et @liivakf ja @sportlandeesti , et inspireerite meid kõiki tervislikuma eluviisi poole liikuma.❤️ Also... kohe-kohe on midagi hästi põnevat tulemas, niiet hoidke 👀 lahti! 📸: @jakefarra MUA: @krislinlainelo & @helen_nurmela #võitjatevalik #sportland #sportlandeesti #sportlandmagazine #healthylife #lifestyle #workout #frankliivak #gogogo #youcandothis #workouteveryday #eathealthy #healthierme #fitness #fitnessgoals #ibelieveinyou #laura #laurapoldvere

A post shared by Laura // Laura Põldvere (@laurapoldvere) on

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles