Austraalia hardcore-punki au ja uhkus DEEZ NUTS jõuab esmakordselt Eestisse!

Austraalia hardcore-punki au ja uhkus DEEZ NUTS jõuab esmakordselt Eestisse!

FOTO: Promopilt

Oma Ida-Euroopa tuuri raames bänd annab kontserte Eestis, Lätis ja Venemaal. Tuuril teeb kaasa USA bänd ALL OUT MUTINY, kes juba jõudis koguda endale fänne tänu oma esimesele albumile «Trade Routes».

FOTO: Promopilt

Aastal 2007. läks lahku bänd nimega I Killed The Prom Queen, kus mängis trumme JJ Peters.

Kõvasti insipireeritud hip-hop ja hardcore-punki skenest, otsustas ta luua uue bändi DEEZ NUTS ja üksi lindistas kõik instrumendid ja vokaalid esimese EP «Rep Your Hood» jaoks. Lindistus sai väga hea vastuvõttu maailma hardcore skenes ja viis bändi väga kõrgele tasemele. JJ leidis endale live-bändi liikmed ja peale kahte edukat Austraalia, USA ja Euroopa tuuri tuli bänd tagasi stuudiosse, et lindistada täispikk album «This One’s for You and Bout It!», kus teevad kaasa Bring Me The Horizon’i Oliver Sykes ja The Ghost Brigade’i Shane Frisby.

Bänd propageerib vaba elustiili, punk ja vegan kultuuri ja peo meeleolu. DEEZ NUTS’i kontserdid on alati väga võimsad ja tõmbavad rahva käima. Kui sulle meeldivad suured circle-pitid ja hardcore show energia, siis Deez Nuts’i kontsert on see koht, kus sa kindlasti peaks olema!

DEEZ NUTS ja ALL OUT MUTINY esinevad 20. veebruaril klubis Cathouse Concert Hall.

Populaarne

Tagasi üles