Galerii: Kleidikandmise- ja lastekaitse päeva üritus IRIS JANVIER stuudios

Emme ja Mina tore üritus toimus IRIS JANVIER stuudios esmapäeval, 1. juunil.

FOTO: Erlend Štaub

IRIS JANVIER ja MIMI DISAIN võtsid külalisi vastu kleidikandmise ja lastekaitse päeva puhul.

Üritus kulmineerus moeetendusega kus Karin Rask, Katrin Pihela, Adele Rüütel, Maria Roosare, Katrin Susi, Hilje Savolainen ja teised imeilusad ja edukad emad esitlesid IRIS JANVIER uue kollektsiooni ja nende lapsed Mimi Disaini riideid.

FOTO: Erlend Štaub

IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid.

Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

FOTO: Erlend Štaub

Uues suvekollektsioonis sai näha palju naiselikke jooni ja motiive, kergeid, lendlevaid kangaid, peent pitsi, luksusliku siidi, lillemustreid ja muid põnevaid elemente, mis panevad naiste südamed kiiremini tuksuma.

FOTO: Erlend Štaub

Eestimaise lasteriiete bränd MIMI rõivaid iseloomustab ootamatu twistiga materjali-, lõigete ja värvikasutus. MIMI loob täiskasvanute moetrendidest inspireeritud rõivadisainilahedusi.

Vaata pilte!