Galerii: Restoarn AL Bastione avas moeka noodiga suvehooaja

Restorani Al Bastione suvehooaja avamisepeol kohtusid itaaliapärased maitsenaudingud Eesti tippdisaineri loominguga. Esmakordselt jõudis täies ilus publiku ette Amanjeda by Katrin Kuldma suvekollektsioon «La Dolce Vita» ning  alguse sai suvi täis moodi ja muusikat.

FOTO: Maksim Toome

Kohal oli ka tuntud pankur Rain Lõhmus (paremal) ja kenad neiud

Reedel, 22.mail avas Viru tänaval, otse linnamelu keskmes asuv restoran Al Bastione Tallinna vanalinna suurima suveaia.

Avamispeoga anti avapauk muusikast tulvil hooajale, mil maist septembrini on Al Bastione lillerohke terrass üksnes parimate Eesti muusikute päralt. Sel suvel on restorani külastajatel võimalik teiste seas osa saada nii Tanel Padari, Ott Leplandi, Kõrsikute kui ka Tõnis Mäe suurepärasest loomingust.

FOTO: Maksim Toome

Kena päikselist ilma ja maitsvaid kokteile olid nautimas ka ärimees Jüri Mõis ja poliitik Liisa Pakosta

Lisaks uuele menüüle ja muusikalistele üllatustele on suvehooajal oodata põnevaid sündmusi kogu perele. Iga kuu teisel pühapäeval ootab Al Bastione oma suuremaid ja väiksemaid sõpru itaaliapärasele brunchile, kus kihiseva mimosa saatel mängib meeleoluks DJ ning silmailu pakub tuntud brändide looming.

FOTO: Maksim Toome

Staarkunstnik Martin Saar nautis head ja paremat koos oma armsa emaga

FOTO: Maksim Toome

Ka lauljatar Laura Remmel oli pittu tulnud koos emaga

FOTO: Maksim Toome

Modell Alexandra Elizabeth Ljadov koos emaga

FOTO: Maksim Toome

Maratoonaritest õed Luiged

Avamispeol esitlusele tulnud Amanjeda by Katrin Kuldma suvekollektsioonis «La Dolce Vita» põimusid minimalistlikult mustvalge sportlik joon ja säravad suvetoonid.

FOTO: Maksim Toome

Staarjalgpallur Mart Poom

FOTO: Maksim Toome

Avar ja valgusküllane Itaalia restoran Al Bastione on tuntud kui ehedate kiviahju pitsade ja hõrkude grillroogade kodu. 100 inimest mahutava peasaali auks ja uhkuseks on võimas puuküttega kiviahi, mis tagab pitsadele itaalialikult krõbeda lõpptulemuse. Grillroogade eest hoolitsevad jällegi oma ala parimad armeenlastest grillmeistrid. Suveperioodil on Al Bastione külalistele avatud vanalinna suurim, ligi 300 kohaga suveaed.

Vaata pildigaleriid!