Embassy of Fashioni moeetendus Kultuurikatlas - Aldo Järvsoo

30. aprillil muutus vast renoveeritud Kultuurikatel virmaliste värviliseks moelavaks, kus Embassy of Fashion disainerid Riina Põldroos, Ketlin Bachmann ja Aldo Järvsoo  tõid särava seltskonnani oma autorikollektsioonid efektses moevaatemängus Aurora Borealis.

FOTO: Tiit Mõtus

Ootusäreva publikuni jõudsid tervelt 100 käsitööna valminud pidulikku komplekti paljude auhindadega pärjatud moekunstnikelt ning rahvusvaheliselt tuntud ehtekunstniku Tanel Veenre värske kevadsuvine ehtekollektsioon.

FOTO: Tiit Mõtus

Aldo Järvsoo inspiratsiooniks kollektsiooni loomisel oli virmaliste lummav vaatemäng ja suveöise tähistaeva disko. 

Publikuni jõudsid kumavad pastelltoonid, efektsed littermustrites kleidid, kostüümid ja mantlid ning justkui sama kollektsiooni  õhkõrn vari – puhtad valged. Eriliselt nõidusliku mulje lõid futuristlikud kollektsiooni toonidega sobitatud prillid.

FOTO: Tiit Mõtus

Embassy of Fashion ootab moehuvilisi külla oma ateljee värskelt renoveeritud ja avaramatesse ruumidesse juba tuttavas Tatari 6 majas, kus kogu laval nähtu on alates  4. maist ka kõigile proovimiseks väljas. Ateljeepood on avatud igal tööpäeval kell 10-18.

Etendust esitles peasponsor Colonna Kinnisvara ning toetasid Porsche ja Auto 100. Kauni naha saladusi jagas Mary Cohr nahahooldussari ning jookidega kostitasid MUMM šampanja ja Absolut.

Modellide juuksed tegi kauniks Goldwell ja meigi eest hoolitses Glo Minerals. Sündmust korraldas Stiilikanal. Etenduse vaheaegadel näidatud kollektsioonist inspireeritud moefilmid oli valmistanud spetsiaalselt selle ürituse tarbeks Portugali fimikunstnik Luís Braula Reis.

Vaata pildigaleriid!

Tagasi üles