ERKI Moeshow 2013 - ÜHINEMINE/ Kati Stimmer ja Helen Kristi Loo

Anu Saagim
, Elu24 peatoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

ERKI Moeshow 2013 toimus 18. mail Elektriraudtee Depoos.

 

Moesündmus, mis sai alguse 1982. aastal Eesti Riikliku Kunsti Instituudi poolt, on oma publikut üllatanud igal aastal uute lahenduste ning pööraste kollektsioonidega. Kuna moeshow on olnud kunstitudengite demonstratsioonüritus, avangardse rõivaloomingu ning enese väljaelamise lavaks, on see kasvanud üheks oluliseimaks ning oodatuimaks moeetenduseks Eestis!

Kõik toimub spontaanselt, mis ainult pähe tuleb. ERKI Moeshow ei sea kellelegi ega millelegi piire ette. Kasuta ja loo kollektsiooni tehes mida iganes.

Tänavusel aastal rännati uude reaalsusesse ning ületati olev, jättes kõik vana seljataha.

Õhtu oli täis piiritut mängulisust ning lendlust. Laval näitasid end parimad kollektsioonid.

ÜHINEMINE/ Kati Stimmer ja Helen Kristi Loo

Eesti etnograafia- ja mütoloogiateemaline kollektsioon, kus saavad üheks inimese ja looma hing, nende välised tunnused põimuvad ning moodustavad terviku. Selles muinasjutus kohtavad kolm õde oma eluteel karu, ilvest, hunti. Kõik nad leiavad metsast tingimusteta armastuse ja uue kasuka - karupüksid, ilvese kumerused ja libahundi saba.

Vaata moegaleriid! Kuidas meeldib?

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles