ERKI Moeshow 2013 - GENTLEBOY/ Pamela Peepson ja Sille Sikman - jalanõubrändi looja

Anu Saagim
, Elu24 peatoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

ERKI Moeshow 2013 toimus 18. mail Elektriraudtee Depoos.

Moesündmus, mis sai alguse 1982. aastal Eesti Riikliku Kunsti Instituudi poolt, on oma publikut üllatanud igal aastal uute lahenduste ning pööraste kollektsioonidega. Kuna moeshow on olnud kunstitudengite demonstratsioonüritus, avangardse rõivaloomingu ning enese väljaelamise lavaks, on see kasvanud üheks oluliseimaks ning oodatuimaks moeetenduseks Eestis!

Kõik toimub spontaanselt, mis ainult pähe tuleb. ERKI Moeshow ei sea kellelegi ega millelegi piire ette. Kasuta ja loo kollektsiooni tehes mida iganes.

Tänavusel aastal rännati uude reaalsusesse ning ületati olev, jättes kõik vana seljataha.

Õhtu oli täis piiritut mängulisust ning lendlust. Laval näitasid end parimad kollektsioonid.

Gentleboy meesterõivaste ja jalanõude kollektsioon kõnetab neid, kes armastavad kvaliteeti ja mugavust, kaotamata sealjuures oma isiksust. Ettearvamatu sümbioos tekib hoolikalt väljatöötatud kanga ja käsitsi valmistatud jalanõude vahel, mille osav kombineerimine ei tekita kõrvalseisjal küsimusi, vaid paneb ihalema samasuguse loomulikkuse järele.

Vaata moegaleriid! Kuidas meeldib?

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles