ERKI Moeshow toimub juba sel laupäeval

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
TFW esimene etendus kuulus noorele ERKI moeshow peapreemia võitjale Liina-Mai Püüale
TFW esimene etendus kuulus noorele ERKI moeshow peapreemia võitjale Liina-Mai Püüale Foto: Jelena Rudi

Ainult loetud päevad on jäänud Eesti ühe suurima ja oodatuima moeetenduse alguseni. ERKI Moeshow toimub juba sel laupäeval, 18. mail. Transformatsioon uutesse sfääridesse algab kell 18.00 Balti Jaamast.

Elektriraudtee Depoos toimuvale üritusele toovad publiku kohale spetsiaalsed ERKI elektrirongid ja pärast üritust viivad erirongid moefännid tagasi Balti Jaama. Elektriraudtee Depoosse saab ka ise kohale tulla, kuid arvestada tuleb sellega, et parkimiskohtade arv on piiratud.

Lavale on valitud vaid huvitavad ning fantaasiarikkad kollektsioonid. Saladuskatte all võime öelda, et seekordne ERKI Moeshow catwalk on pikim, mis üritusel eales olnud. Emotsiooni loovad vinged etteasted Viljandi Kultuuriakadeemia tantsutudengite esituses ja meeleolukat filmikunsti on ekraanidele loonud BFM tudengid. Saab olema multishow ning transendente vaatemäng!

Eriti hea hinnaga pileteid saab eelmüügist kuni 16. maini. Piletipakke jagub vaid kiirematele, sest kohtade arv on piiratud. Samuti saab piletid osta kohapeal, nii Balti Jaamas kui ka Elektriraudtee Depoos.

Kui soovid end kurssi viia noorte moeloojate loominguga ning tahad saada osa fantastikast, ei saa Sa ERKI Moeshowlt puududa! Lisaks kõigile moefännidele toimub meeleolukas afterparty Telliskivi Loomelinnakus, kus pidu toimub kahes ruumis.

Lisainfo ja piletid leiad ERKI Moeshow kodulehelt.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles