Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Šokeerivad kaadrid: staarfeminist Fideelia tegi Strippar Marcoga paljastava video

Staarfeminist Fideelia esitleb eksklusiivselt Elu24 lugejatele Strippar Marcoga tehtud muusikavideot. Peaosaline Marco ütleb video kohta, et tegemist on sedakorda küllaltki kunstilise audiovisuaaliga.

REKLAAM
REKLAAM

«Uus video on suvine, kiire ja dünaamiline,» kirjeldab Marco Tasane tehtud tööd. «Videokohad valisin välja mina. Jäädvustatud sai see Riias, Elvas ja Tartus.»

Lugu kannab ulakat pealkirja «Lahti saangi».

Marco sõnul räägib lugu tema kadunud naisest, kes teda pidevalt jälitab ja kummitab ning temast kõike teab.

«Fideelia, kes on tuntud ka kui skandaalne feminist, on selle video autor. Ta värvis mind seks puhkus suisa punaseks. Kahtlesin tol hetkel ses punaseks värvimises, aga samas - kunsti nimel olin nõus,» pajatas Marco.

Videot filmiti nii madalas soos kui ka pilvituis kõrgustes, mis talletas videopilti kohati ekstreemseid kaadreid.

«Jäin tööga väga rahule. Fideelia on väikestviisi perfektsionist, pisut ka lapsesuu ja edev. Ta on väga andekas ja just seetõttu sobib minuga koostööd tegema,» jätkas Marco.

Loo sõnad on Marco ja ühe Eesti Soome neiu tehtud. «Nagu alati, erineb ka seekord minu video kardinaalselt teistest tegijatest,» on Marco enesekindel.

Fideelia märkis video kirjelduseks YouTube’i lehel, et kui Marco palus, et teeks järgmise muusikavideo, teadis tüdruk, et tahab luua midagi senisest teistsugust, mis Marcot uuest jahmatavast ja humoorikast küljest näitaks.

«Seni on Marcot tuntud kui glamuurset stripparit, pidutsejat ja tubli treenijat, aga tõenäoliselt on temast sellisena jäänud üsna pealiskaudne ja ühekülgne mulje. Loo sõnadki on isiku peidetud poolest ja iseenda eest põgenemisest. Nii sündis sürrealistlik dünaamiline ja metsik video, kus punane Marco tormab mööda Riia linna, Eesti soid ja metsi ja teda kummitab saladuslik metsavaim. Kujutlege seksikas mustas nahkkostüümis Marcot, kes järgmisel hetkel tantsib, linnumask ees kuu paistel peaaegu alasti. Videovõtted olid rasked, aga lõbusad ja Marco ületas end korduvalt,» märkis Fideelia.

Sõnad: Marco Tasane, Heliriin Puistamaa
Video: Fideelia

Vaata videot!

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Kas sarnasus või eksitus? Ajaleht ajas Tanja segamini Eurovisiooni Poola esindajaga
+28
1397572324
Sten pani 30 sekundiga Anna kõhus liblikad lendama
+19
1397666413
Peaches Geldofi surmaga mattis perekond sõjakirve maha
+16
1397560252
Munadepühade eri/ Kuidas saab šokolaad päris kanamuna sisse?
+16
1397638596
Filmi «Fast and Furious 7» aitavad lõpetada Paul Walkeri vennad
+16
1397655192
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM