Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

«Päikesevarjutuse»-päev läheneb - kas Bella valib vampiiri või libahundi?

«Videviku»-saaga kolmas film eestikeelse pealkirjaga «Päikesevarjutus» jõuab Eesti kinodesse 9. juulil, USAs on esilinastus 30. juunil.

REKLAAM
REKLAAM

Neil, kes on jõudnud end Stephenie Meyeri eepilise suurteose telliskiviköidetest läbi närida, muidugi juba teavad mis ja kuidas, kõik mittelugenud saavad aga vaadata kaadreid filmist ja allpool ka treilerile pilgu peale visata ning mõtteid mõlgutada, kas tasub kinno minna.

Lühidalt eelnenust. Läinuna otsima Edwardit, pääseb koolitüdrukust naispeategelane Bella kiljuudist libahunt Jacobi abiga Rooma vampiiride kollokviumilt, samuti läheneb ta kriitilisele otsusele: kumb kutt siis lahedam on, kas vampiir Edward (keda mängib teadagi kes) või libahunt Jacob (keda mängib Taylor Lautner).

Samal ajal tuleb Bellal (keda mängib Kristen Stewart) lahendada teinegi väljakutse: mida keskkooli lõpetamisel selga panna?

David Slade lavastatud filmis kohtab eriefekte, kus tegelased liiguvad kiiresti siia-sinna ja vahest hüppavad näiteks puu otsa. Ja kui veel võrrelda vampiiride ja libahuntide erioskusi, siis tuletagem meelde, et a) elukohaks eelistavad vampiirid linnu, libahundid maakohti ja b) libahundid kuulevad üksteise mõtteid, vampiirid aga näevad üksteisega juhtuvaid sündmusi kauge maa tagant, milline võime aga häirub, kui mõni libahunt on asjasse segatud. Mõlemad on väga tugevad kaklema.

Hea lugeja, millised on Sinu ootused selle filmi suhtes? Avalda arvamust!

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Video: endised riigikogulased läksid Savisaart «ravima»
+87
1397815199
Uskumatu foto: Inim-Barbie poseeris ilma meigita!
+67
1397799187
Miley Cyrus: olge vait ja lubage mul paraneda!
+23
1397832479
Marilyn Jurmanil on varajane keskeakriis: jäin vallaliseks ja läksin peast hulluks!
+22
1397850639
Beebiootel Airi Vipulkumar Kansar sattus koos abikaasaga trammiõnnetusse
+18
1397923879
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM