Selgus põhjus, miks Ott Leplandist sai superstaar

Ivo Linna suurkontsert Õllesummeril; Ott Lepland

FOTO: Jelena Rudi

Sel nädalavahetusel toimub «Eesti otsib superstaari» eelvoor Tallinnas. Kõik, kel soov saates osaleda, on oodatud laupäeval kell 10  Solaris Keskusesse.

Just Tallinna eelvoorus käis ka Ott Lepland ning seda koguni kahel korral; «Eesti otsib superstaari» kõige esimesel hooajal langes nooruke Ott saatest välja juba teatrivoorus.

«Usun, et olin siis lauljana veel välja kujunemata, laulsin vaikselt ja  tasaselt ning olin nö hall hiireke,» meenutab Ott Lepland.  «Mäletan, et seisime Rivo Kingiga koos kohtunike ees, kui öeldi, et mina lähen ja Rivo jääb.» Ott tunnistab, et tookordne väljalangemine andis talle tugeva tõuke end edasi arendada.

Uuesti tuli Ott end tõestama kaks hooaega hiljem, mil Tallinna eelvoorus kohtunikelt kollase kaardi lunastamine osutus oodatust keerulisemaks. «Kohtunikud lasid mul ikka korralikult erinevaid lugusid laulda, aga siis pika mõtlemise peale tuli lõpuks kolm jaatavat vastust ja kollane kaart,» rõõmustab Ott.

Noortele lauljaametist unistajatele soovitab Ott mitte põrumist karta. «Sageli tulebki kukkuda selleks, et asjades selgust saada ja edasi areneda. Kõige tähtsam on, et ei jääks ühe koha peale tammuma, sest sageli on sellised kukkumised, libastumised ja sassiminekud väga heaks motivaatoriks, et järgmist sammu astuda,»  annab Ott nõu.

Saate eelvoorud toimuvad veel kahes Eesti linnas:

- 25. ja 26.augustil Tallinnas Solaris Keskuses
- 1. ja 2. septembril Tartus Tasku keskuses ja Dorpat konverentsikeskuses

Kandideerimiseks tuleb täita ankeet TV3 kodulehel siit. Saatesse on oodatud kõik 16-35-aastased, kelle suurimaks unistuseks on saada lauljaks.

Populaarne

Tagasi üles