K, 30.11.2022

14. november: Neitsi suhetes on pinged üleval!

Maria Angel
14. november: Neitsi suhetes on pinged üleval!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Nädala algus tõotab tulla hea!
Nädala algus tõotab tulla hea! Foto: Pexels

Loe, milline on sinu nädala algus!

JÄÄR

Ebamäärased hirmud võivad nädala algul sinu tegevust veidi takistada. Kuna kõhkled ja kahtled, jääb otsustusvõimet väheks.

SÕNN

Sul on häid mõtteid ja kuldaväärt ideid, ole julge neid esitama. Näita üles aktiivsust, ole valmis tegutsema ja teisi aitama.

KAKSIKUD

Raske on ühildada kodust elu ning tööd ja karjääri puudutavaid küsimusi. Püüad mõlemal rindel tubli olla, ent see võib üle jõu käia.

VÄHK

Infomüra tõttu jäävad märkamata olulised asjad. Proovi olla tähelepanelik, võta asju rahulikult ning ürita sügavamalt süveneda.

LÕVI

Koostöö ei pruugi kõige paremini edeneda. Ole kannatlik ja taktitundeline, kuula ka teiste arvamust, ära hakka end otsekohe õigustama.

NEITSI

Suhetes on pinget. Ent see, kas pinge on edasiviiv või mitte, on suuresti sinu enda teha. Kui inimest armastad, ole temaga kannatlik.

KAALUD

Mõistad hästi, milline on sinu koht maailmas. Emotsionaalne ja mõistuspärane pool on tasakaalus. Rahaasjus kasuta vaistu.

SKORPION

Tunnetad hästi oma hingelisi vajadusi. Võid näha unenägusid, mida analüüsides saad vihjeid, kuidas edaspidi käituda.

AMBUR

Sul on küllalt vaimset energiat ning ka oskust selgelt mõelda, erinevate teemade vahel seoseid luua. Kasuta aega selleks, et ennast arendada.

KALJUKITS

Sul on võimalusi rahalise seisu parandamiseks, ent sellega seoses on ka ohtusid. Mõtle hästi, kellele ja mida tasub rääkida, kellega koostööd teha.

VEEVALAJA

Intuitsioon on suurepärane. Ühenda loogiline analüüs ja hea vaist, siis saad õigesti otsustada, kuhu poole ja millise tempoga liikuda.

KALAD

Päikese ja Neptuuni trigoon toob välja sinu tõelise olemuse ja sisemise sära. Tunnetad vaistlikult, milline on sulle õige tee.

Märksõnad
Tagasi üles