R, 1.12.2023

TÄHESEISUD ⟩ Sügis-talv toob suuri küberrünnakuid ja sidekatkestusi

Margit Korbe
, astroloog
Facebook
Comments
Foto: Shutterstock

Astroloogilised seisud peegeldavad, et meil on ees periood, mil manipuleeritakse eriti palju info ja infosüsteemidega, mis nõuab suurt valvelolekut. Loe lähemalt, miks see nii on.

Praeguseks tuleb juba väga tihti teateid häkitud kontodest ja küberrünnakutest ning astroloogilisi täheseise uurides tuleb tõdeda, et sügisel see jätkub ja isegi intensiivistub. Kirjutasin sellest juba augustis ja ka sügise horoskoobis.

Näiteks on viimastel nädalatel häkitud hulgaliselt sisuloojate kontosid, keegi püüab takistada tõsielusarja «Villa» näitamist, netipetturid röövisid LHV nime alt pool inimese palgast ning küberkurjategijad varastavad Bolti kaudu klientide raha. Soome keskpank on andnud inimestele soovituse sularaha koju varuda, kuna üks kardetavaid ohu põhjuseid on pahavara, mis võib maksesüsteemide töö peatada.

Need on vaid mõned näited ja palju rohkem on küberrünnakuid, millest hetkel isegi ei teata. 

Loe ka: Novembris toimus massiliselt küberrünnakuid

Lisandunud suured teadaolevad küberrünnakud ja -pettused:

Astroloogilises plaanis on kõikvõimalikud manipulatsioonid ja katkestused seoses kommunikatsiooni ja sideühendusega sel sügisel võimendatud. Asi on nimelt selles, et sõjaplaneet Marss liikus side- ja kommunikatsioonimärki Kaksikutesse, kus see planeet hakkab tegema näilist tagurpidikäiku ehk retrograadset faasi, mis kestab 30. oktoobrist kuni 12. jaanuarini. Kuid juba viibimine selles tähemärgis toob esile võitluse ja agressiooni läbi sõnade, kommunikatsiooni, info ja IT. 

Loe lisaks: MARSS KAKSIKUTES 〉 Seitse kuud võitlust läbi info ja sõnade: sügis-talv tuleb mentaalselt kurnav

Retrograadsel perioodil on planeet Maale kõige lähemal ning surub oma printsiibid nii-öelda nina alla ega toimi nagu tavaliselt. Marss on siis intensiivsem, rahutum, heitlevam. Kokku viib see selleni, et paljud tegevused ei toimi ja asju tuleb korduvalt ümber teha. Kuna Marss on Kaksikutes, siis ümbertegemist võivad vajada side- ja kommunikatsioonivahendid või -viisid ning see, kuidas neid kasutatakse. See võib tähendada mingil perioodil ka täielikku seiskumist (ka transpordiühendustes). Eriti aegadel, kui Marss «vahetab suunda» – enne 30. oktoobrit ja 12. jaanuarit.

Ja 25. oktoobrist kuni 8. novembrini viibisime varjutuste perioodis, mis omakorda paiskas senise tegevuse uutesse suundadesse ja tõi kaasa raputavaid muudatusi. 

Loe ka: PÖÖRDELINE AEG 〉 Varjutuste aeg tõi Eestis ja maailmas kaasa need raputavad sündmused

Asja teeb veelgi keerulisemaks see, et Marss teeb sel ajal pingeaspekti kvadraati illusioonimeistri Neptuuniga (9.–15. oktoobrini, 16.–22. novembrini ja lõpuks retrograadi varjust väljudes ka 13.–15. märtsini). Need on eriti suurte pettuste ja skeemitamiste ajad.

Ning just 19. novembril, mil Marsi-Neptuuni kvadraat läks täpseks, tuli küberrünnak Eesti Energia kodulehtedele! 

Lisaks teeb Marss karmalist kvinkunksi Pluutoga (23. oktoobrist – 5. novembrini ja lõpuks 23.–27. märtsini), mis võib tähendada küllaltki pahatahtlikku info kasutamist. See on info kasutamine kellegi või millegi hävitamiseks. Siin on suured ebakõlad. 

Raske saab olema ka pikk Marsi kvinkunks retrograadse Merkuuriga Kaljukitses 15.–23. jaanuarini. Siin on jällegi ebameeldiv tegude ja sõnade või info omavaheline ebakõla. Siin on ka suurem tõenäosus, et transpordiliinidega (toidu, gaasi või muuga seoses) on probleeme.

Vaata ka: SÜGISHOROSKOOP 〉 Saabuda võib info, mis muudab senist pilti: sügis kujuneb pöördeliseks

Kas selles kõiges midagi head ka on?

Paistab, et nende seisude lõpuks on midagi praeguses tegevuskavas täiesti muutunud ning ka palju parandusi tehtud. Võimalik, et see kõik on vajalik, et järgmine kevad saaks tulla rahulikum. 

Individuaalsel tasandil toovad need seisud välja probleemid ja vead meie tegevuses ning on vaja mõelda järele, mis meid tegutsema motiveerib ja mida me tahame. 

Meil võib olla ees päris palju katsumusi, mil igapäevaelu protsessides on mitmeid takerdumisi, asjad ei liigu, meie tegevust saboteeritakse või meid isegi petetakse. Tegevused, mida oleme võtnud tükk aega iseenesestmõistetavana (nt pangakontoga maksmine), võivad mingi hetk üldse mitte toimida. See tõenäosus on täiesti olemas ka astroloogiliste seisude järgi.

Ent selle sügavam eesmärk on, et inimesed õpiksid oma tegevuses olema iseseisvamad, tähelepanelikumad. See õpetab kohanemist, mida läheb ka järgmistel aastatel palju vaja, kuna oleme väga suurte protsesside sees ja eel. Samuti on siin eesmärk, et oma tegevuskava tehtaks ümber, ning muutub see, mis motiveerib.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles