K, 5.10.2022

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 8. august: Kaladel napib algatus- ja otsustusvõimet, Kaljukits kipub tööl üle pingutama

Maria Angel
8. august: Kaladel napib algatus- ja otsustusvõimet, Kaljukits kipub tööl üle pingutama
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Dmitri Kotjuh

Edukat uut nädalat! 

JÄÄR

Tahad töökorraldust ümber mängida, mingeid edumeelseid uuendusi sisse viia. Eks näis, kas kolleegid on valmis vedu võtma.

SÕNN

Kipud oma arvamust otsekoheselt välja lajatama. Kui kellegi tegevus sind ärritab, siis ütlemata sa seda ei jäta.

KAKSIKUD

Kõigiga tasub viisakas olla, sest iialgi ei või teada, kellega ja millises olukorras elu sind tulevikus kokku viib. Maailm on väike.

VÄHK

Liigne enesekindlus toob kaasa viitsimatuse pingutada. Ära lase sel võimust võtta, kasuta oma võimalused ära, nüüd ja kohe!

LÕVI 

Rutiini sa ei talu, otsid põnevust. Kui pea ees seiklustesse tormad, võib sõit pööraseks kujuneda ja tundmatutesse kohtadesse viia.

NEITSI

Aeg soosib pigem sissetallatud radu pidi käimist. Tõenäoliselt pole sa kuigi seltskondlik, vajad aega ka üksinda olemiseks.

KAALUD

Küllap oled rahalisi tehinguid edasi lükanud. Nüüd on aeg asjade korda ajamiseks, ent lepinguid sõlmides pead olema ülitäpne.

SKORPION

Oma tegelikke tundeid ei julge sa millegipärast välja näidata. Proovi endale teadvustada, kas sellel on ka mingi mõistlik põhjus.

AMBUR

Sulle tundub, et sul on piisavalt infot ja võimalusi tegutsemiseks, kuid paraku võib olla nii, et sul pole aimugi kõige tähtsamatest asjaoludest.

KALJUKITS

Kipud tööl üle pingutama. Võtad ette uusi asju, andmata enesele aru, kui palju jõudu ja aega nendega hakkama saamiseks vaja läheb.

VEEVALAJA

Suudad nüüd asju laiema pilguga vaadata, nii võib sul tekkida häid ideid, kuidas vanu probleeme uut moodi lahendada.

KALAD

Sul napib algatus- ja otsustusvõimet, raskusi on juhul, kui pead asju otsustama ja organiseerima juhipositsioonilt. Alluva rollis on kergem olla.

Märksõnad
Tagasi üles