Eurolaulu Raadio

Epp Kärsin kummutab oma uues stuudiosaates tabusid

«Mida vanemad sulle ei rääkinud» saatejuht Epp Kärsin

FOTO: Rein Leib

Kui kevadel tärkavad koduõues lilled, siis Kanal 2 eetris puhkeb õide seksiteemaline stuudiosaade «Mida vanemad sulle ei rääkinud». Uues saates räägivad eestlased tavatult avameelselt armastusest, suhetest ja seksist ning kummutavad seksuaalsust ümbritsevaid tabusid. Epp Kärsin aitab praktiliste nõuannetega paaride suhteid parandada.

Kõige keerulisem «seksinipp» on rääkimine. Vanemad ei räägi lastega, mees ei räägi naisega, naine ei räägi mehega – just seetõttu on oluline, et seksiteemadel rohkem räägitaks. 

Sellest tulenevalt toovad seksiekspert Epp Kärsin ja produtsent Tuuli Roosma kevadel televaatajateni seksisaate «Mida vanemad sulle ei rääkinud», millest on ka päriselt (voodis) kasu!

Seksiteemalise stuudiosaate «Mida vanemad sulle ei rääkinud» produtsendiks on Tuuli Roosma.

FOTO: Madis Sinivee

Uues stuudiosaates tuuakse televaatajateni tavaliste inimeste seksilood. Seksiga seotud teemasid arutatakse koos stuudiopublikuga.

Saatest ei puudu nõuanded ega selged näpunäited, kuidas oma olemasolevat suhet oluliselt paremaks muuta. Uskumatult avameelses saates on ka pihikaamera ja tehakse üllatavaid katseid. 

Seksikoolitajana teab Kärsin täpselt, mis valmistab eestlastele muret, mille kohta teadmised puuduvad ja millised on need kõige pakilisemad seksiküsimused, millele vastust oodatakse.

Seksisaade «Mida vanemad sulle ei rääkinud» on Kanal 2 eetris alates märtsist.