Eesti Muusikaauhinnad 2020

Jennifer Aniston ei kannata, et sõbrad talle kosjasobitajat mängivad

Jennifer Aniston.

FOTO: KEVORK DJANSEZIAN / REUTERS / Scanpix

Näitleja Jennifer Aniston naudib üksindust ega vaja enda kõrvale meest! Naine on läbi teinud kaks lahutust, ta ei otsi enda ellu hetkel uut suhet, kuid Anistoni lähimad sõbrad on teisel arvamusel ja seega on võtnud nõuks mängida talle kosjasobitajat!

Celebrity Insider vahendab, et kui Jennifer Anistonilt küsiti hiljuti Howard Sterni saates «SiriusXM show», kas ta naudib suhtevaba elu, kõlas näitlejannalt vastuseks napp «jah».

Saatejuht Howard pakkus ennast näitlejale kosjasobitajas, kuid Aniston oli kategooriliselt selle vastu.

Eelmise aasta alguses läks Aniston lahku elukaaslasest Justin Theroux'st ja teda ei ole sestpeale nähtud ühegi mehe seltsis. 

Aniston vastas saatejuhi küsimuse peale: «Kas tahad, ma viin sind kellegagi kokku?»

«Mitte praegu! Mulle ei meeldi kosjasobitamine. Ma vihkan seda! Ma olen praegu muude asjadega hõivatud!»

Teisisõnu, Hollywoodi filmitäht andis väga konkreetselt mõista, et ta keskenduks uue kohtingu asemel pigem töökarjäärile.

Saates tuli jutuks ka seriaali «Sõbrad» taaskäivitamine, arutledes, kas see oleks võimalik ja palju läheks kogu näitemeeskonna taasühendamine maksma.

Näiteks «Sõprade» juhtivnäitlejad teenisid 2004. aastal sarja lõppedes miljon dollarit aastas.

Aniston vastas: »Arvan, et see meeldiks meile väga, aga oleme ka teadlikud, et kõik oleks rikutud, kui sarja uuesti käivitamisel peaks ilmnema, et sellest ei tule ligilähedast esialgsele.»