Toimub Nokia KõikVõimas Muusika Gala

Andris Tammela
, 24tundi tegevtoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ansambel Külalised avab noorte klubi-kohviku IN.
Ansambel Külalised avab noorte klubi-kohviku IN. Foto: ARTUR SADOVSKI/PM/SCANPIX BALTICS

Pühapäeval, 11. jaanuaril peetakse Tallinnas Club Hollywoodis maha Nokia KõikVõimas Muusika Gala, millel premeeritakse Nokia ja MTV Eesti koostöös toimunud Libabändi konkursi menukamaid „feikareid", keda esitlevad tunnustatud päris-artistid.

MTV Eesti PR ja Marketingijuhi Ingrid Kohtla teatel käivitus mullu novembris muusikahuvilistele ja kuulsusejanulistele noortele suunatud Libabändi konkurss, kus ei hinnatud erinevalt tavapärastest muusikute jõukatsumistest demosalvestusi või kontsertesinemisi taset.

Võistlusel osalemiseks tuli internetikeskkonda Myspace.com luua võlts-artisti konto, varustada see olematu, ent muljetavaldavate biograafia, diskograafia ja tuurikavaga, kaunistada stiilsete fotode, käepäraste vahenditega salvestatud videotega, jne.

Novembris-detsembris pälvisid viis stiilseimat ja sisutihedamat libabändi - Lack of Beans, Proper Citizen, Fluffy - The Pink Teddybear, Nick in the Box ja FakeStarsTM - konkursi vaheauhindadena muusikatunni oma ala spetsidelt.

Erinevaid muusikastiile tutvustavaid loenguid pidasid industrial-artist Ott Evestus, räppar Tommyboy, MTV Eesti avalike suhete juht Ingrid Kohtla, Vanilla Ninja kitarrist Piret Järvis, Mikk Simson ansamblist Aides ning Marko Atso ja Ahto-Lembit Lehtmets ansamblitest Metsatöll ja Loits.

Viis populaarseimat „feikarit" ehk konkursi peavõitjad selgitati Nokia Music Lessons veebis toimunud hääletuse teel.

Rahva tahtel pälvivad Nokia KõikVõimas Muusika auhinnakarika ja vägeva doosi tähetolmu libabändid Proper Citizen, OtherwiseTM, Magic Bananas, Fluffy-The Pink Teddybear ning Diskofon. Libabändide profiilid leiab siit.

Nokia KõikVõimsa Muusika Gala auhinnasadu pikivad live-etteastetega Evestus, Lack of Eoins, TommyBoy ja Külalised ning Def Räädu & J.O.C, President ja Element.

Nokia KõikVõimas Muusika Gala algab 11. jaanuaril Tallinnas Club Hollywoodis kell 16 on ja on kõigile tasuta. Üritus on vanusepiiranguta.

Märksõnad

Tagasi üles