Nike

Kõrv peale: Getter Jaani naasis emakeele juurde ja andis välja armastusest pakatava singli

Getter Jaani andis välja singli «Võta mul käest». Getter Jaani uhiuus singel sai südamliku muusikavideo

FOTO: Pressimaterjalid

Lapseootel Getter Jaani andis üle pika aja välja uue eestikeelse singli. Loo pealkiri on «Võta mul käest» ja lauljatari sõnul kõneleb see armastusest. Uut laulu esitab Getter homme Saku suurhallis Eesti Laulu finaalis.

«Võta mul käest» on Getter Jaani järjekorras kolmas ning esimene eestikeelne singel, mis ilmub Universal Music plaadifirma alt. Lugu räägib armastusest ja tuleb avalikult esmaettekandele juba laupäeval Eesti Laulu finaalis.

Laul sündis Music Estonia sügisel korraldatud laulukirjutajate laagris. Loo autoriteks on Karl-Ander Reismann, Getter Jaani, Hugo Martin Maasikas ja rootsi laulukirjutaja Rasmus Viberg.

Getter pani selle laulu sisse oma kõige siiramad emotsioonid: «Armastus on üks ilusamaid tundeid maailmas! See on tõeline kingitus, kui tunned, et oled hoitud! Lugu «Võta mul käest» räägib sellest, kuidas sa ei kujuta oma elu ette ilma selle inimeseta, kes täidab kõik sinu päevad siira armastusega! Ma loodan südamest, et meie kõigi elus on keegi, kes on alati meie kõrval ja suudab ükskõik mis olukorras alati naeratuse näole tuua ja teha päeva igas mõttes paremaks!»

Getteri mänedžer Tambet Mumma on rahul, et Getter uuesti emakeele poole kaldus: «Kui see lugu laulukirjutajate laagris demo kujul salvestati, siis oli kohe selge, et see ongi antud hetkel just see õige Getter Jaani lugu ning see peab ilmuma kohe aasta alguses ning eestikeelsena. Just sellisena saab Getter kõige paremini oma mõtteid ja tundeid oma kuulajatele edastada.»

Singlile on valmimas ka video, mis jõuab vaatajateni veel selle kuu lõpus.

Kuula Getteri uut laulu: