Elu24 hitivabrik ⟩ Vaata, kuidas räpi tulevikutähed kaamerate ees Katri Katsi, Coca-Cola ja bikiinid uue loo sisse panevad

Ühes Soundcloudi räpi tõusulainega ilmusid möödunud aastal Eesti muusikamaastikule ka Pluuto ja villemdrillem. Elu24 uuris poistelt, kuidas nende laulud sünnivad ning esitas tulevikutähtedele väljakutse kirjutada kaamera ees uhiuus muusikapala.

2018 oli Soundcloudi räpi jaoks tormiline aasta: seni magamistubades muusikat teinud artistid sattusid raadiotesse ja üleriigilistesse muusikaedetabelitesse. Lainega läksid kaasa ka kooliealised räpparid Pluuto ja villemdrillem, kes on lühikese ajaga noorte seas hulga populaarsust kogunud. Pluuto nomineeriti MyHits Awardsil aasta Soundcloudi artisti tiitlile ning tema laul «Mõtetes» sai Raadio 2 aastahiti rahvahääletusel 8. koha.

Elu24 kutsus Pluuto ja villemdrillemi kaamerate ette, et pisut aimu saada, kuidas tänapäevane Soundcloudi räpp sünnib. Kuidas lootegemine käib, millest räägivad sõnad ja kes muusikat teeb? Loometöö demonstreerimiseks andsime poistele ülesande: valisime neile välja sobiliku biidi, pakkusime ette kümme sõna ja lasime kaamerate ees päris uue laulu kirjutada. Kuidas poisid väljakutsega toime tulid, näete videost.

Pluutot ja villemdrillemit on võimalus lavalaudadel näha juba sel laupäeval, 12. jaanuaril, kui esinetakse Tallinnas Uuel tänaval U3 Kontsertklubis. Rohkem infot ürituse kohta leiab siit.