Ema saatis lapse kogemata seksleluga kooli

Ema saatis lapse kogemata seksleluga kooli

FOTO: SWNS.comKatielee Arrowsmith / Katielee Arrowsmith SWNS.com

Üks briti ema oleks peaaegu häbi pärast maa alla vajunud, kui tuli välja, et ta saatis kogemata oma viieaastase poja seksleluga kooli. Kuid tegu oli ausa eksitusega, kuna seksleluks oli täispuhutav lammas.

46-aastane Helen Cox oli äärmiselt õnnelik, kui ta soetas vaid 17 naela eest Amazonist lambakarjuse kostüümi. Tema rõõm vaid suurenes, kui tuli välja, et koos kostüümiga saab kaasa ka täispuhutava lamba, kirjutas The Sun.

Aga ema suureks õuduseks kästi tema pojal Alfie'l lammas koolist taas koju tuua, kui täispuhkumisel selgus, et loomakesel on tagumikus suur auk, huuled on veripunased ning suured ripsmed. Ja kuna poeg on veel liiga noor mõistmaks, millega tegu, siis pidi Helen poisile ütlema, et auk on selleks, et lammas saaks tagumikku pühkida.

Ema ütles: «Ta on praegugi enda toas ja topib Lego-klotse sinna auku. Ma ei suuda seda uskuda. Ma ei tea, kas nutta või naerda! Kuidas ma seda tema õpetajatele selgitan? Ma ei tea, kas nad tundsid ära, et see on sekslelu ja sellepärast käskisid selle koju tuua. Mul on hirm.»

Ema saatis lapse kogemata seksleluga kooli

FOTO: SWNS.comKatielee Arrowsmith / Katielee Arrowsmith SWNS.com

Kostüümi juurde oli ka Amazonis kirjutatud, et tegu on lihtsa mänguasjaga. «Poiste pruun karjuse kostüüm koos täispuhutava lambaga jõuluetenduse jaoks.»

Kui pakk kaks nädalat hiljem saabus, pakkis naine selle teiste poisi asjade hulka ja saatis ta 26. novembril rahulikult kooli. Kuid kui ema läks poisile eile kooli järgi, siis nägi ta, et lammas oli poisi kotis, et see tagasi koju tuua. Ema otsustas selle siis täis puhuda ja poisile mängimiseks anda.

Helen kurtis, et nuku täispuhumine võttis terve igaviku. Kohe kui lammas oli enam vähem viisakalt täispuhutud, märkas naine tagumikus suurt auku. Helen lisas, et ta keelas kohe selle järel poisil nukuga mängimise, kuid kuna Alfie muudkui nõudis ja nõudis, siis pidi ema vale välja mõtlema. Helen ütles poisile, et lammas ei näe suurte ripsmete ja punaste huulte tõttu välja nagu päris lammas, aga poissi see ei huvitanud ja ta tahtis sellega mängida.

Kuna Heleni jaoks on kummaline, et tema viieaastane poeg seksleluga mängib, siis otsustas ta poisile öelda, et «paha haldjas» viis selle minema.

Amazoni pressiesindaja sõnas, et see toode on nende portaalist praeguseks juba eemaldatud.

Tagasi üles