Eurolaulu Raadio

Leiutas jalgratta: Gwyneth Paltrow arvab, et tänu temale on jooga moes

Gwyneth Paltrow Me Too kampaania üritusel 2018.

FOTO: Ian West / PA Wire/PA Images

Näitlejanna ja kahe lapse ema Gwyneth Paltrow (46) väidab, et tänu temale on jooga jälle tagasi moes, kuigi iidne treening on olnud aktiivselt praktiseeritud juba sajandeid, kirjutab TooFab.

«Mäletan kui ma alles joogaga alustasin, siis inimesed küsisid pidevalt, mis see on. Mõned isegi arvasid, et see on nõiakunst,» rääkis nätlejanna ajakirjale WSJ. 

«Andke andeks, kui see valesti kõlab, kuid kui ma hiljuti LA-s joogatunnis käisin käisin, küsis 22-aastane letitüdruk mu käest, kas olen varem joogaga tegelenud. Ma pöördusin oma sõbra poole ja ütlesin teenindajale: «Sul on see töökoht, sest ma olen joogaga varem tegelenud,»» räägib Paltrow.

Gwyneth Paltrow ja endine kihlatu Brad Pitt 2018. 

FOTO: / AP

Samuti rääkis ta intervjuus avameelselt oma endisest kihlatust Brad Pittist (54), kellega oldi paar veidi üle kahe aasta, kuid 1997. aastal lõpetas naine kihluse.

Paltrow ütles WJS ajakirjale, et ta on tänulik lahkumineku pärast ajal, mil staarid ei olnud pidevalt avalikkuse hammaste vahel nagu praegu.

«Räägime Cameron Diaz'iga (46) pidevalt sellest, et 90-ndate alguses oli palju vähem paparatsosid ja me täname jumalat, et igat meie sammu sellel ajal ei jälgitud.»

«Kui mina ja Brad lahku läksime, oli see New York Post'i esikaanel ja mitte keegi polnud mu maja ees. Tänapäeval seda enam ei juhtuks,» lisas näitlejanna.

Paar aastat peale purunenud abielu Coldplay laulja Chris Martiniga (41) jalutas  Paltrow septembris käsikäes altari ette «American Horror Story» kaaslooja Brad Falchukiga (47). 

«See on fantastiline. Mul on nii vedanud ja ma olen tänulik,» on Paltrow uue abielu suhtes optimistlik.