Augustibluusil esinevad Candye Kane, Tim Lothar, Lisa Lystam Family Band jpt.

Candye Kane

FOTO: promo

Eile avati Tallinnas ja Haapsalus peetud avapidudega festivali Augustibluus 22. hooaeg. Üritustel klubis Clazz ja Haapsalu kultuurikeskuses tutvustati festivaliga seotud uuendusi, värsket festivali veebilehekülge ja avalikustati osa seekordseid esinejaid.

FOTO: promo

Selleaastaste esinejate hulka kuuluvad näiteks USAst pärit laulja Candye Kane, Taani  kuulsaim bluusmuusik Tim Lothar ja Rootsi põnevaimaks bluusiartistiks peetav Lisa Lystam Family Band.

Tänavuse festivali särgid valmivad koostöös Reet Aus Disaini ja Uuskasutuskeskusega kasutatud särkidest. Seega on igal särgil tänavu oma nägu ning kasutuna seisvad särgid tuuakse taas ringlusesse. Sel põhjusel ei ole särkide jaoks vaja toota uut toorkangast, säästes seeläbi loodust, vett ja energiat. T-särke saab annetada alates aprilli algusest Haapsalu kultuurikeskuses ning Tallinna, Tartu ja Pärnu Uuskasutuskeskustes. Täpsem info selle kohta ilmub festivali koduleheküljele ja Augustibluusi Facebooki lehele.

Piletilevis algab festivali passide eelmüük esmaspäeval, 23. märtsil. Kuni märtsi lõpuni maksab festivali pass 29€.

FOTO: Timo Happonen

Esmakordselt festivali ajaloos jõuab osa Augustibluusist külastajateni juba juulis. Tänavune festival Augustibluus toimub 31. juulil ja 1. augustil Haapsalus.

Kokku astub festivali seitsmele lavale ligikaudu 30 esinejat. Tänu aasta-aastalt kaalukamaks muutuvale programmile, märkimisväärsele publikuhuvile ja positiivsetele arvustustele paljudes muusikaväljaannetes, on Augustibluus saavutanud kindla koha Euroopa tunnustatud bluusifestivalide nimistus. Lisainfo aadressilt www.augustibluus.ee.

Tagasi üles