P, 2.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Loosi lähevad piletid Maarja-Liis Ilusa ja Koit Toome jõulukontserdile!

Elu24.ee meelelahutustoimkond
, Elu24 peatoimetaja
Loosi lähevad piletid Maarja-Liis Ilusa ja Koit Toome jõulukontserdile!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Koit Toome
Koit Toome Foto: Promopilt

Elu24 loosib koostöös Tartu Kontsertkorraldusega välja piletid Maarja-Liis Ilusa ja Koit Toome jõulukontserdile

Foto: Promopilt

 

Detsembris võtavad armastatud lauljad Maarja-Liis Ilus ja Koit Toome ette rännaku Eestimaa pühakodadesse ja kontserdisaalidesse, et puudutada meid kõiki kaunite lauludega ning üles äratada pühadetunne. Kahe suurepärase artisti ühine kontserttuur kannab ajahõngulist nimetust «Jõulupuudutus».
 
Aasta pimedamal ajal on aega mõtiskleda selle üle, mis elus tähtsaim ja väärtuslikum. Jõuluootus on meis ikka äratanud armastuse, hoolivuse ning lootuse. Pole kahtlust, et kahe armastatud laulja ühiskontsert on sillaks, et see jõuluaegne, seletamatult helge tunne, puudutaks meist igaühe hinge ka tänavu.
 

 

 

Elu24 loosib maagiliselt muinasjutulisele kontserdile koostöös Tartu Kontsertkorraldusega välja kolm pääset kahele!

 

Soovid teha kaunist jõulukingitust endale, oma lähedasele, emale, isale, vennale, õele või kallimale? See kontsert kingib elamuse! Saada meile kiri toimetus@elu24.ee ja kirjuta, kellele soovid kingitust teha ja miks just sina peaksid kingituse võitma! Märksõnaks pane JÕULUPUUDUTUS.

 

Nii Maarja-Liis kui Koit on eestimaalaste südametes juba pikki aastaid. Maarja-Liis sai olla oma rahva saadik Eurovisioonil kahel korral: noore neiuna koos Eesti muusika Grand Old Man`i Ivo Linnaga võlus ta publikut sedavõrd, et «Kaelakee hääl» võitis 1996. aastal Euroopa suurimal laulukonkursil viienda koha. Suurepärasel 7. kohal oli ka aasta hiljem esitatud soololugu «Keelatud maa».
 
Koit viis «Mere lapsed» Eurovisioonile Birminghamis 1998. aastal. Eelmisel hooajal laulis ta end aga rahva mällu saates «Su nägu kõlab tuttavalt». Mäletate ju tema esituses laulu «Nessun Dorma» pimeda itaalia tenori Andrea Bocelli repertuaarist. Nagu on puudutanud Bocelli maailma, nii puudutas Koidu esitus žüriid, publikut ja televaatajaid – kõiki. 

 

Viisteist korda pakuvad Koit Toome, Maarja-Liis Ilus ja neid kitarril saatev Jorma Puusaag kauneid hetki ning võimalust tunnetada, et sellesse aega, milles täna viibime, jagub endist viisi armastust, ootust, lootust ja puudutusi. 
  
Esinemiskava: 

09.12 kell 19 Viimsi Püha Jaakobi kirik

10.12 kell 19 Valga Kultuurikeskus

11.12 kell 19 Võru Kultuurimaja Kannel
 
12.12 kell 19 Türi Kultuurikeskus
 
14.12 kell 19 Elva kirik
 
15.12 kell 19 Pärnu teater Endla
 
16.12 kell 19 Kuressaare Laurentiuse kirik
 
17.12 kell 19 Haapsalu Kultuurikeskus
 
18.12 kell 19 Tartu Pauluse kirik
 
20.12 kell 19 Viljandi Pauluse kirik
 
21.12 kell 16 Vihula Mõis
 
22.12 kell 19 Rakvere Kolmainukirik
 
23.12 kell 19 Jõhvi Mihkli kirik
 
27.12 kell 19 Tallinna Jaani kirik
 
28.12 kell 19 Rapla Maarja-Magdaleena kirik

 

Piletid on saadaval Piletimaailmast ja Piletilevist. 
Info aadressil www.kontsertkorraldus.ee 

 

Märksõnad
Tagasi üles