Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Lõuna-Eesti alternatiivfestival ületab tänavu piire

Uue Ajastu Festival on tänavu kolmandat aastat Põlva linnas toimuv muusika ja visuaalkunsti festival, mis toetub kaasaja ühele suurimale loole - Uue Ajastu saabumisele läbi teadvuse arengu.

REKLAAM
REKLAAM

Omamoodi festivalitriloogia saab 10.-11. augustil tervikuks õnne sagedusega. Kui 2010. aastal võnguti armastuse sagedusel ning 2011. aasta festival möödus rahu sagedusel, siis sel aastal kannab festival pealkirja «Õnne sagedus».

Uue Ajastu Festival on teadvuse evolutsiooni ja globaalsete muutuste üks ilminguid - märk sellest, et maailm on muutumas.

Milline oleks maailm, kui suurem osa inimesi elaks ja hingaks nendel sagedustel? Mis on õnn? Kuidas olla õnnelik? Korraldajad leiavad, et Põlvas toimuv festival on hea võimalus selliste küsimuste üle mõtisklemiseks, nautides kontserte, inspireerivat kunsti näitustel ja projitseerituna linnaruumis..

Sel aastal on festival omandanud varasemast rahvusvahelisema mõõtme. Festivali korraldusprotsessi on kaasatud enam kui 30 Põlva kandi noort, kes on üheskoos Läti Ogre regiooni noortega projekti «Young Active Creative» raames läbinud neli koolitussessiooni festivali korraldust puudutavate tõdede omandamiseks.

Tänavuse festivali korraldust toetab Eesti-Läti piiriülese koostöö programm. Lätis tipneb koostööprojekt  samuti muusika- ja kunstifestivaliga. Ogres toimuv festival «Cita Vide» võimaldab kogeda vahelduseks igapäevale uut olemust urbanistlikus metsas ning sealse festivali kavas on ka mitmeid Eesti artiste Läti publikule avastamiseks.

Õnne sagedusel esinevad kahel laval paljud nimekad eestimaised ja välismaised artistid. Eestist on tulemas Tõnis Mägi ja Muusik Seif, Siiri Sisask oma uue rockalbumi kavaga, Tenfold Rabbit, August Hunt, Popsid, Prägnantne Brigaad, Maikameikers, Jagaspace, Zebra Island jt.

Tänu koostööprojektile rikastavad festivali kava ka mitmed avastamist väärt Läti artistid. Teiste seas näiteks Sus Dungo, kelle kaheksat noort naisliiget Läti indie-popi haldjateks kutsutakse, või emotsionaalselt intelligentne pop-rock ansambel The Sound Poets, keda peetakse Läti praeguse aja üheks paljutõotavaimaks bändiks. Eesti austajate ning bändi enda soovil on taas kohal möödunud aastal maagilise elamuse pakkunud post-rocki viljelev Mooncake Venemaalt.

Festivalile võib julgelt tulla lastega, sest sel aastal on festivalil lasteala, mis võimaldab loovat tegutsemist ja eneseväljendust nii lastele kui nende vanematele.

Uue Ajastu Festival 2012: Õnne Sagedus piletid on müügil Piletilevis.

Cita Vide promovideot näeb siit:

Cita vide/ Other environment represent video from Ako Kurnosenko on Vimeo.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Esimene paparatsovideo: Evelin Ilves uuris pingsalt hinnalisi ökotooteid
+50
1397496734
Ilus! Kuula, kuidas Ed Sheeran kaverdab Beyonce lugu
+31
1397470093
Kate Upton taas hädas: soovin, et mul oleksid väiksemad rinnad
+29
1397469863
Kas sarnasus või eksitus? Ajaleht ajas Tanja segamini Eurovisiooni Poola esindajaga
+26
1397572324
VIDEO: Club Venuses valiti välja Raju 13 seksikad puuritüdrukud
+25
1397471355
Pikaajalises suhtes petab meestest 60 protsenti ja naistest 40 protsenti
+24
1397482063
Galerii: Moemaailma kroonijuveeli VICTORIA’S SECRET pesushow esmaesitlus Eestis
+22
1397484706
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM