Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Lady Gaga tühistas kontserdi

Lady Gaga tühistas 3. juunil Jakartas toimuma pidanud kontserdi turvakaalutlustel.

REKLAAM
REKLAAM

Indoneesia mosleminaised korraldasid möödunud nädalal USA popstaari vastase protesti Jakarta julgeolekuministeeriumi ees, väites et naise šõu solvab neid ja nende religiooni, vahendas AFP.

Pärast seda teatasid survegrupid, et kontserdi toimudes tuleb Lady Gagal arvestada selle vastu protestijate vägivallaga. Gaga tuuri korraldajad ei jõudnud protestijatega mitte ühegi kompromissini, väites et see pole lihtsalt võimalik.

Promootorite advokaat Minola Sebayangi sõnul läks situatsioon Gaga mänedžmendile iga minutiga üha keerulisemaks ning vägivalla ähvarduste valguses otsustas popstaar selle kontserdi ära jätta. «Asi pole üldse Lady Gaga enda turvalisuses, aga ka publiku omas, kes teda vaatama tuleb,» põhjendas mees.

Gaga kommenteeris teemat Twitteris: «Vihas ei ole mitte midagi püha. Meil tuli Indoneesia kontsert tühistada. Mul on väga kahju ja olen sama muserdatud nagu kõik mu fännid. Te olete minu jaoks kõik. Üritan teie jaoks midagi erilist välja mõelda. Minu armastus Indoneesia vastu on kasvanud. #GagaSaadabArmastuseJakartale ja kõikidele selle linna elanikele.»

Gaga esindajate sõnul oli Jakartas 3. juunil toimuma pidanud kontsert väljamüüdud. Kõik 52 000 piletit ostetakse tagasi.

Popstaari vastased olid uudist kuuldes rõõmsad. «Oleme tänulikud, et naine otsustas siia mitte tulla. Indoneeslased on nüüd kaitstud moraali hävitava Emakoletise ja tema pattude eest. Lady Gaga fännid, teie lõpetage kurtmine ja kurjuse kummardamine,» teatasid nad.
 

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Esimene paparatsovideo: Evelin Ilves uuris pingsalt hinnalisi ökotooteid
+50
1397496734
Ilus! Kuula, kuidas Ed Sheeran kaverdab Beyonce lugu
+31
1397470093
Kate Upton taas hädas: soovin, et mul oleksid väiksemad rinnad
+29
1397469863
VIDEO: Club Venuses valiti välja Raju 13 seksikad puuritüdrukud
+25
1397471355
Kas sarnasus või eksitus? Ajaleht ajas Tanja segamini Eurovisiooni Poola esindajaga
+25
1397572324
Pikaajalises suhtes petab meestest 60 protsenti ja naistest 40 protsenti
+24
1397482063
Galerii: Moemaailma kroonijuveeli VICTORIA’S SECRET pesushow esmaesitlus Eestis
+22
1397484706
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM