Auto24ringil startis Hankook Baltic 1000 km võidusõit

Madis Sinivee
, foto - ja videoreporter
Hankook 1000km race
Hankook 1000km race Foto: Pressimaterjalid

Täna keskpäeval sai Pärnus, auto24ringil alguse Hankook Baltic 1000 km võidusõit. 1000 kilomeetrisele kestvussõidule startis tugevas tuules ja vihmasajus üheksa võistlusmasinat.

Eilse kvalifikatsioonisõidu järel sai parima lähtekoha JR Motorsport 1 meeskond, kellest 0,339 sekundi kaugusele jäi Hollandist pärit meeskonna teine tiim JR Motorsport.

Kolmandalt kohalt startis kahe Hollandi meeskonna järel Leedu meeskond Alfa Romeo klubas ning neljandana ainsa Eesti meeskonnana Hankook Baltic 1000 km võistlusel osalev AAMANN Racing.

Hankook Baltic 1000 km kestvussõidu võistlejad läbivad 1000 kilomeetri jooksul 313 võistlusraja ringi ning orienteeruvalt kulub neil distantsi läbimiseks kaheksa tundi.